2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

قبل حموم زرده تخم مرغ بزن

متعهد به تختم هستم😴💍💎❤ انسانهایی که به شما بی احترامی میکنند نیاز به بخشش یا نصیحت شما ندارند ، به اینگونه افراد فقط ترحم و دلسوزی کنید چون قطعا گذشته تلخ و سختی رو سپری کردند..
2738
اره چریه هروز باید بشورم..چون کم پشتم هست چرب ک میشه خیلی بد ب نظر میاد

بخاطر چربی هست که کم پشت بنظر میاد منم همینه البته مو زباد دارم ولی نازکه و چرب.

قرص بیوتین ۵ میلی گرم هم بخر روزی یکی بخور یک دوره اونم خوبه

هُوَ رَبُّ المُستَحیل و أنت تبكي عَلَي المُمكن.او خداوند ناممکن هاست،در حالی که تو بر ممکن ها گریه میکنی
زرده یا سفیده؟ چقد بمونه رو سر

من کامل میزنم. تخم مرغ را خوب بهم میزنم و میزارم به موهام سفیده تخم مرغ هم کلی پروتیین مفید دارم واسه رفع چروک صورت هم خوبه.

قبل حمام نیم ساعت تا ۴۰ دقیقه بزن رفتی حمام بار اول با اب سرد بشور که بعد سرت بو نده بعدم با شامپویی که به موت بخوره بشور

هُوَ رَبُّ المُستَحیل و أنت تبكي عَلَي المُمكن.او خداوند ناممکن هاست،در حالی که تو بر ممکن ها گریه میکنی
باردارم .میشه بخورم ؟

بنظرم سر خود نخور از پزشک مشورت بگیر. ویتامین محلول در اب هست ولی خب چون بارداری سر خود نخور

2706