2737
2734
عنوان

ولی مرد باس از بیرون که اومد....

| مشاهده متن کامل بحث + 454 بازدید | 43 پست

اونم مردای ایرانی😁

ای ایران ای مرز پر گهر                  ای خاکت سر چشمه ی هنر   دور از تو اندیشه ی بدان               پاینده مانی تو جاودان                                                                                                                               #پاینده_ایران👑💙👑                                   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نعره نزنه قبول نیست؟

😂😂😂😂😕😕😕همه مراحلش مهمه

حرفی برای گفتن توی امضام ندارم اما آرزو میکنم الان که داری اینو میخونی دلت آروم باشه و لبخندم رو لبات دوست من♡
2731

وای چه زیــــــــــــبــــــا  

یاد امد آن شعری که نوشت:                      پشت هر کوه بلند🍀سبزه زاریست پر از یاد خدا😍 و در آن باغ 🌴 کسی میخواند : که خدا هست و خدا هست و خدا هست و خدا هست😊
وای چه زیــــــــــــبــــــا    

عزیزممم😂😂😂اینم دقیقا مثه اون افسانه های سیندرلا و دیو ودلبر و زیبای خفته قشنگه😂😂😂

حرفی برای گفتن توی امضام ندارم اما آرزو میکنم الان که داری اینو میخونی دلت آروم باشه و لبخندم رو لبات دوست من♡
2738
اصولی‌ترشم اینه که بگه زود نهارو بیار میخوام برم  امروز نوبت اون یکیه😒

نوبت کی

مال ما یک راست میره سر قابلمه غذا رو گاز ببینه غذا چیه 

😂😂😂

زن نمیگن که.میگه ضعیفه😁😡ایش با اون سیبیلاشون😀 مرد باید وقتی از در میاد تو،ازبس دستش پر باشه که ب ...

وای😂😂😂😂

اگه ۴ تا بشقاب بشورن جای دیگه جوری تلافی میکنن که طرف به ... خوردن میفته بزار خودمون چند تا دونه ...

🤭🤭🤭🤭🤭🤭🙄🙄🙄🙄🙄

2706