2726

اون مالیات و کارمزد... کارگذاری ک کسر شده و 1 درصده

من مادر بودن رو انتخاب کردم چون زیباترین و با ارزش ترین شغل دنیاست😍☺️... مادر بودن یعنی تو واسطه ی خلقت و پرورش والا ترین محصول عالم شدی 🥰یعنی انسان! ✨...!..بقای بشر و بالندگی و رشد استعداد های درونی انسانها و حفظ سلامت روحی جامعه به این شغل وابسته است..ارزشش رو بدونیم و هرگز تحقیرش نکنیم:)                ممنون میشم درخواست دوستی ندید🙏

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
شنبه هم میگن تعطیله درسته؟ یعنی امروز و فردا کم نمیشه منفی باشه؟ سهمم منفیه اونم کم نمیشه؟ 

عزیزم بورس تا چهار شنبس و تو تعطیلی اتفاقی نمی فته چون خرید فروش نیس

من مادر بودن رو انتخاب کردم چون زیباترین و با ارزش ترین شغل دنیاست😍☺️... مادر بودن یعنی تو واسطه ی خلقت و پرورش والا ترین محصول عالم شدی 🥰یعنی انسان! ✨...!..بقای بشر و بالندگی و رشد استعداد های درونی انسانها و حفظ سلامت روحی جامعه به این شغل وابسته است..ارزشش رو بدونیم و هرگز تحقیرش نکنیم:)                ممنون میشم درخواست دوستی ندید🙏
بترانس خریدم تو منفی اونم روز تعطیل منفیش کم نمیکنه؟ 

این ک عرضه نیست.... روزای تعطیل هیچی نمیشه نه مثبت نه منفی... 

یعنی مثبتو منفیش فقط شنبه تا چهارشنبه حساب میشه دیگه؟ 

آره گلم... البت ممکنه عید یا شهادت و... هم تعطیلات باشه و بورس بسته باشه.. مثل شنبه ک عید غدیر و بورس هم تعطیله

خب معلومه عزیزم منفیه دیگه کسر 1 درصد کارگزاریه

دوم اینکه شما ممکنه یه سهمی رو گرون بخری و قیمت پایانی پایین تر از قیمت خرید شما قرار بگیره باز هم علاوه بر حق کارگزاری بازم منفی میخوری

بورس هم فقط روزهای کاری بازه اون منفی به این معنی نیست که شما الان تا روز یکشنبه که بازار باز میشه داری هروز منفی میخوری و ضرر میدی

عزیزم من الان پستای قبلی شما رو مشاهده کردم شما حتی ابتدایی ترین و الفبای معامله رو هم بلد نیستی 

اصلا بدوم آموزش دید معامله نکن 

شما حتی به تریدر کارگزاریت هم آشنایی نداری 

الان فقط هرچی عرضه اولیه میاد بگیر 

اگر بخوای الان معامله کنی قطعا ضررهای بدی خواهی کرد

برو سایت فرادرس یه آموزش پایه بورس داره اون رو بگیر و نگاه کن بعد تو اینترنت بچرخ مفاهیم اولیه رو یاد بگیر

2706