2733
2734
اجازس از پروفایلت عکس بگیرم میخوام برا مدل عروس خواهرشوهرم ببرم😐

آره حتما فقط مواظب باش طلاقت ندن😂

نشدکه.بشه....#میدونم_ضجه_درسته_خیر_سرم_اشتباه_نوشتم_بامزه_بشه  #_پیشنهاد_میکنم_ اهنگ_جنت_از_مژگان_عظیمی_رو_گوش_بدید    منو تو تاپیکای غیرت و این داستانا دیدید پرتم کنید بیرون سه بار سر دعوا با مردم به خاطر نظراشون ترکیدم   بله خبر دارم که ۱۳ بار تعلیق شدم دیگه یادآوری نکن   من اگه مونالیزام میشدم داوینچی لبخند ممد میکشید   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دو سه ماه رفته بودم قهر 😐خونه بابام  درخواست جدایی هم دادم  تا سنید حاملم😂😂اومد ب غلت ...

تو سه ماه با گرده افشاني باردار شدي يا تله پاتي؟😂

چجوري پس بارداري شدي اخه

✨❤️🌟و خدايي كه به شدت كافيست✨❤️🌟
ماهمه با نفرت ازدواج کردیم فقط اونا عاشقن😂😂😂

آره مگه نمیدونی😂😂😂

نشدکه.بشه....#میدونم_ضجه_درسته_خیر_سرم_اشتباه_نوشتم_بامزه_بشه  #_پیشنهاد_میکنم_ اهنگ_جنت_از_مژگان_عظیمی_رو_گوش_بدید    منو تو تاپیکای غیرت و این داستانا دیدید پرتم کنید بیرون سه بار سر دعوا با مردم به خاطر نظراشون ترکیدم   بله خبر دارم که ۱۳ بار تعلیق شدم دیگه یادآوری نکن   من اگه مونالیزام میشدم داوینچی لبخند ممد میکشید   
2731

ما چون نی نیمون خداخواسته بود همین طوری شک داشتم ک ب خاطر بارداری پریود نمیشم یا ب خاطر ماه رمضون و روزه خلاصه ب شوهرم گفتم بی بی چک بخز میگفت اون مطمئن نیست برو آز بده خلاصه رفتم آزمایشگاه تا موقعی ک نوبتم شد ک دکتر برام بنویسه طول کشید از ساعت آزمایشگاه گذشت ب شوهرم زنگ زدم گفتم امروز نوبتم نمیشه خلاصه همین طوری رفتم ازمایشگاه پرسیدم گفت ازمایش بارداری میشه خلاصه دادم ولی ب شوهرم نگفتم بعدش ک مثبت شد خودم هنگ بودم رفتم یه لباس نوزادی خریدم کادو گرفتم خودمم لباس قشنگ پوشیدم شوهرم اومد خونه میخواست بره ماست بگیره گفتم بشین کارت دارم خلاصه کادو رو آوردم ازش فیلم گرفتم بازش کرد توش نوشته بودم تقدیم ب بهترین بابای دنیا شوهرم میخندید فک میکرد همین طوری گرفتم بعد نگام کرد گفتم ازمایش دادم گفت خب گفتم مثبت شد بعد دیگه همین طوری میخندید بعدشم بوسم کرد فرداشم ب مامانش اینا گفتیم

پیشرفت من تویی که میگذاری هر لحظه عاشق ترت شوم💖💑💖                                                                 
2738

منم بدم میاد از بچه ولی شوهرم دوست داره بچه های دوستاشو دوست داره بهشون میگه اینو میدی به من😕🙄😁اونام میگن یه چیزی روش بده بردار خدابرکت😑😁اوندفعه ام یکیش گفت یه مورد پیش فروش داریم🙁😃

تو سه ماه با گرده افشاني باردار شدي يا تله پاتي؟😂 چجوري پس بارداري شدي اخه

شب قبل قهر رابطه داشتن دیگه روز بعدش قهر کرد ک حالمه شده بود دیگه تا حاملگی وتشکیل قلب طول کشید الانم به خوشی زندگی کردند 🙄

خودت باش😎مگه خودت چشه 
بپر بپر کردیم خندیدیم  ولی آخرش سقط شد

ببخشید ولی خیلی خنده دار بود برام😂🤦‍♀️❤

2706