2733
2739
عنوان

عموم فوت شده😔😔

837 بازدید | 63 پست

دوهفته هست.الان یه جوری شوهرم  داشت میگفت که یعنی من بفهمم اخر پاییز خواهر شوهرم اینا میخوان عروسی بگیرن 

جوون هم بوده عموم 

میخوام نرم چون واقعا برام سخته 

شما بودید میرفتید؟

وزن فعلی۷۳ .هدف اول ۶۸  هدف دوم ۶۵...امروز۹۹/۸/۱۱تصمیم جدی و دوباره برای لاغری دارم الهی شکرت که یه نی نی سالم بهم دادی ...برای خوشبختیه خودم دست بکار میشم تلاش میکنم و خوشبخت میشم ...خوشبختی حق منه و بالاخره منم لاعر شدم وزن ۶۰کیلو 🤩🤩🤩دلم نیومد قسمت اول امضامو پاک کنم ...بماند به یادگار...نی نی دومم هم بدنیا اومد الان دوتا گل پسر دارم ...خدایا شکرت که همیشه هوامو داری .هرچی خواستم بهم دادی ...کاش لیاقت بندگیتو داشته باشم😍واما پروسه ی لاغری من دوباره شروع شد شروع کاهش وزن :۲۶ /۱۱،وزن اولیه ۷۱😪😪۲۶ /۱۲ وزن:۶۶.۵😍😍ورن هدف ۵۸

بخاطر کرونا نمیرم

ولی بخاطر مرگ میرفتم

.عروسی و امر خیرو اصلا دوست ندارم‌عقب بیفته

میرفتم یه گوشه میشستم تبریک میگفتم

گاهی در یک مکان تاریک هستی و فکر می کنی مَدفون شده ای اما در واقع تو را کاشته اند 🌱 “کریستین کین”

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

ن مطمین باش نمیرفتم احترام خوبه ...پس نرو و بزا خودت احترام بزار تو عزاداری ...

شـوهـرمـ تنـهـا آرامـش زندگیـم 💑                                    🧿ما شآءَ اللَّهُ لاحَوْلَ وَلا قُوَّةَ الّا بِاللَّهِ🧿
بخاطر کرونا نمیرم ولی بخاطر مرگ میرفتم .عروسی و امر خیرو اصلا دوست ندارم‌عقب بیفته میرفتم یه گوشه ...

من نگعتم نگیرن گفتم خودتون میرفتید یانه

وزن فعلی۷۳ .هدف اول ۶۸  هدف دوم ۶۵...امروز۹۹/۸/۱۱تصمیم جدی و دوباره برای لاغری دارم الهی شکرت که یه نی نی سالم بهم دادی ...برای خوشبختیه خودم دست بکار میشم تلاش میکنم و خوشبخت میشم ...خوشبختی حق منه و بالاخره منم لاعر شدم وزن ۶۰کیلو 🤩🤩🤩دلم نیومد قسمت اول امضامو پاک کنم ...بماند به یادگار...نی نی دومم هم بدنیا اومد الان دوتا گل پسر دارم ...خدایا شکرت که همیشه هوامو داری .هرچی خواستم بهم دادی ...کاش لیاقت بندگیتو داشته باشم😍واما پروسه ی لاغری من دوباره شروع شد شروع کاهش وزن :۲۶ /۱۱،وزن اولیه ۷۱😪😪۲۶ /۱۲ وزن:۶۶.۵😍😍ورن هدف ۵۸
2738

میرفتم من مرگ حقه نمیشه خودتو از شادی بدور کنی چون کسی فوت شده عمو عزیزه اما تا کی میخوای شادی و ب زندگیت راه ندی من باشم میرم اما چون هنوز داغش تازست مثل ی مهمون میرفتم نه ارایش انچنانی و بزن و برقص 

البته اینم بگم اگه کرونا رفته برو اگه کرونا هست نرو😒

خیلی شرم اوره که هیچکس حریف زبونمون نباشه  افتخاراینکه هیچکس حریف شخصیت مانشه✌️...............  یادت باشه دری که خدا برات باز میکنه رو بنده ی خدا نمیتونه روت ببنده.👌..............دوست گلم میشه برا شادی روح پدرم صلواتی بفرستی💔
ن مطمین باش نمیرفتم احترام خوبه ...پس نرو و بزا خودت احترام بزار تو عزاداری ...

دیگه چقد احترام تا اخرِ پاییزه ها

گاهی در یک مکان تاریک هستی و فکر می کنی مَدفون شده ای اما در واقع تو را کاشته اند 🌱 “کریستین کین”

بچه ها اصلا بحث کرونا رو بزاریم کنار .اصلا فرض بر اینکه کرونا نبود

ب قول ما توینان یاس قارداشدی

بخاطر کرونا نرو

ولی بعد ۴۰ دیگه مانعی نداره بنظرم اوناهم جوون نمیشه که بخاطر هراتفاق یکسال صبرکنن 

آرزوییم این است آنقدر سیربخندی که ندانی غم چیست ❤

والا من که بابام فوت شد، دختر عموم دو ماه بعد عروسی مفصل گرفت، حتی اجازه هم نگرفتن. خیلی ناراحت شدیم😭😭😭😭

اما شاید الان بخاطر کرونا کنسل بشه عزیزم. حالا فعلا صبر کن تا اون موقعم داغتون سردتر میشه. روحش شاد باشه🌹

مامان یه پسر ناز و خوشگلم🥰 دختر قشنگم عزیزدل مادر😍من و بابا و داداشی بی صبرانه منتظر دیدن روی ماهت هستیم😍🥺خدایا مواظب دخترم باش، سالم بیاد بغلم❤
2706