2737
2734
الهی عزیزم درکت میکنم قشنگ  بابای منم منع کرده بود  میترسیدم بفهمن

هیچ وقت یادم نمیره تو دستشویی مادرشوهرمینا غسل کردم تا نماز بخونمم😔😪

یا این اعتقادات و رسم و رسومای مسخره نباید باشه یا اگه هست اینطوری رابطه با شوهر زجره

حسین جان! پسرانت همگی نام علی بنهادی! جان عالم ب فدای دل بابایی تو😍😍😍       ای عهده دار مردم بی دست و پا حسین...                       

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

هیچ وقت یادم نمیره تو دستشویی مادرشوهرمینا غسل کردم تا نماز بخونمم😔😪 یا این اعتقادات و رسم و رسوم ...

وای دقیقا حستو درک میکنم 

من همسرم اون موقه دوران خوبی براش بود

ولی من مدام استرس داشتم ولی بروز نمی‌دادم 

از اونور بچه ام بودم عذاب وجدان میگرفتم😂

فک میکردم گناهه

سال 1399/9/9 بهترین اتفاق زندگیم افتاد.. 🌈پای عشق باشه عزیزم خودتم زیاده خواهی ❤️محتاج دعاهاتونم برام با دلای پاکتون دعا کنین منم دعا تون میکنم💞
هیچ وقت یادم نمیره تو دستشویی مادرشوهرمینا غسل کردم تا نماز بخونمم😔😪 یا این اعتقادات و رسم و رسوم ...

عکس پسرته پروفایلت؟ 

سال 1399/9/9 بهترین اتفاق زندگیم افتاد.. 🌈پای عشق باشه عزیزم خودتم زیاده خواهی ❤️محتاج دعاهاتونم برام با دلای پاکتون دعا کنین منم دعا تون میکنم💞
2731

قشنگ تر میرقصیدم

چرا عاشـ^^ـق #خدا نباشم؟!وقتے که به من گفت تو ریحانه ی خلقت منے❤️برای سلامتی خانوادم و خانوادت یک صلوات میفرستی؟؟🙂👨‍👩‍👦ممنون🥀با نظرم مخالفی ریپلای نکن اعصاب بحث کردن با 🐑هارو ندارم    ،تیکر تولد۱سالگی پسرم  
2738
وای دقیقا حستو درک میکنم  من همسرم اون موقه دوران خوبی براش بود ولی من مدام استرس داشتم ولی ب ...

آره منم شدید احساس گناه میکردم

چرا واقعا اینجوریه

ب قول شما شوهر منم اینجوری دوست داشت و بهش کیف میداد ولی من از یادآوریش هم حالت تهوع میگیرم

حسین جان! پسرانت همگی نام علی بنهادی! جان عالم ب فدای دل بابایی تو😍😍😍       ای عهده دار مردم بی دست و پا حسین...                       
بله گلی

ای جان ماشالله خدا حفظش کنه 

اسپند یادت نره😍🧿

من اگه برگردم عروسیم موهامو شینیون نمیکردم باز میذاشتم مثل عقدم یکیم یقه لباسمو بسته تر انتخاب میکرد ...

منم هیچوقت لنز نمیزاشتم.حس میکردم شن ریختن تو چشمام.لنزا هم بدرنگ.مث چشمای مرغ شده بودن.چشای خودم حیف بود 

۹۹/۹/۹خیلی دیره.امسال محرم نی نیمو از امام حسین میخوام میدونم رومو زمین نمیندازه.رب هب لی من لدنک ذریه طیبه انک سمیع الدعا ، رب لا تذرنی فردا و انت خیرالوارثین 
منم هیچوقت لنز نمیزاشتم.حس میکردم شن ریختن تو چشمام.لنزا هم بدرنگ.مث چشمای مرغ شده بودن.چشای خودم حی ...

چشای مرغ😂😂😂😂

ای جان ماشالله خدا حفظش کنه  اسپند یادت نره😍🧿

خدا پسر شمارو هم حفظ کنه😋😍

2706