2726

من خودم عقدم

خیلی بی تجربه بودم،

اگ برمیگشتم، حتما حتما خودم و شوهرم میرفتیم تالارو سفرمونو انتخاب میکردیم، چون خانوادش رفته بودن و تالارش خیلی بد و کم نور بود و صدای اهنگشم خیلی بی کیفیت بود و اهنگایی که برای رقصم بهش داده بودم پخش نکرد و ی اهنگ دیگ گذاشت

و اینکه بجای اینکه دسته گل سفارش بدم، دسته گل اماده میخریدم برای عقدم، چون خییییلی خیلی کوچیک در اومده بود‌.

و اینکه ابروهامم خییلی نازک کرده بود، اصلا دقت نکردم نمیدونم چرا وگرن تو ارایشگاه بهش میگفتم..

ولی لباسم و بقیه ارایشم و موهام و عکسامون و فیلممون خیلی خوب شده..

حالا منتظرم از این اشتباهات واسه عروسیم درس بگیرم حواسم باشه⁦☹️⁩⁦☹️⁩🤢

شما هم بگید؟؟؟؟؟؟؟؟؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

لایک

یارو از کلاهش خرگوش در میاره، بعد من نتونستم یه گوساله رو از قلبم دربیارم                                             خدایا صبری که دادی به دردی که دادی نمیخوره                 99/9/9 ی خبر خوب بهم میدن       خــُدایــا  حــواســت  هصــ؟صــدای  هِق  هِق  گــریــع  هام  عــز  هَمــون  گــلــویــی  مــیــاد  ڪــِ  تــو  عــز  رگــش  بــع  مــن  نــزدیــڪــتــریــ..!  

من اگه برگردم عروسیم موهامو شینیون نمیکردم باز میذاشتم مثل عقدم یکیم یقه لباسمو بسته تر انتخاب میکردم که سینه هام معلوم نباشه و معذب نشم و اینکه لنز نمیذاشتم چون عروسیو برام زهرمار کرد انقد اذیت شدم

منک مجردم هنوز ولی برنامه دارم و برای خودم نوشتم که برای عروسیم باید چیکار کنم 

مجرد های نی نی سایت 

بهتره قبل از عروسی و ازدواج برنامه هاتون رو بنویسید یکی یکی انجام بدید و تیک بزنید 

تا وقی که چند سال گذشت برنگردیم و به گذشته و غصه بخوریم

یاد امد آن شعری که نوشت:                      پشت هر کوه بلند🍀سبزه زاریست پر از یاد خدا😍 و در آن باغ 🌴 کسی میخواند : که خدا هست و خدا هست و خدا هست و خدا هست😊

به یکی از دوستام که گفت با حال خیلی بدی اومدم عروسیت، میگفتم نمیومدی عزیزم😁 به شوهرمم صبحش یه آمپول دگزامتازون میزدم وسط روز خون دماغ نشه. پیرهنشم عوض میکردم

هوای خوب مثل زن خوب استهمیشه نیست. ..زمانی هم که هست, دیرپا نیست.مرد اما پایدار تر است.اگر بد باشد, می تواند مدت ها بد بماند و اگر خوب باشد, به این زودی بد نمی شود اما زن عوض می شود با بچه, سن, رژیم, حرف, ماه, بود و نبود آفتاب, وقت خوش...زن را باید پرستاری کرد با عشق،حال آن که مرد می تواند نیرومند تر شود اگر به او نفرت بورزند

مث مجسمه بودم و اصلا رقص بلد نبودم.گند زدم ب فیلم عروسی..ارایش گاه هم گند زد ب قیافم. ابرو بارییییک قیافه برنززززززه😒😒😒

خدایا ۹ سال شدا😢 ۹سال دعا نذر ختم چرا جوابمو نمیدی  این دنیات ی بچه بهم‌ بدهکاره یادت باشه
اگ برمیگشتم اصلا نمیرفتم ارایشگاه ۵ ۶ ساعته بهترین روزمو گرفت

😐😐😐

بی میکاپ میرفتی عروس خانوم؟

تهِ تهش ۴ سال دیگه به همه آرزوهام میرسم•!!♥️🏡💍💎👒👨‍👩‍👧‍👦👵

یه مزون دیگه واسه لباس عروسم انتخاب میکردم تو باغ موقع فیلمبرداری درحال رقص پشت کمرم درزش باز شد تور سرم تو حرکت افتاد گفته تور کوتاه میخوام یه تور سه متری داده بود بهم خیلی اعصابم به هم ریخته بود بعد فیلمبرداری برگشتم آرایشگاه درستشون کردم بعدرفتم مجلس تو خونه بود

2706