2737
2739
عنوان

کار نکردن شکم نوازد نه روزه

262 بازدید | 33 پست

من به پسرم همو شیر خودمو  میدم هم شیر خشک الان سه روزه تمامه که شکمش کار نکرده ولی باد شکم داره کلافه شدم نمیدونم چکار کنم بعضی وقتادهم بیقراری میکنه.دیروزم بردمش دکتر میگه اسکال نداره ولی اخه تا کی.کسی بوده اینجور باسه وراهکار ی داربد

نمیتوانی به عقب برگردی وشروع را عوض کنی،از جایی که هستی آغاز کن وپایان را عوض کن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

من ب پسرم ترنجبین میدادم

برای ده ثانیه  بخون فکر کن؛شمر،جانباز جنگ صفین ۱۳بارپای پیاده مکه رفته جا نماز آبکشیم بود ک هرکی میدید میگفت این پسر پیامبره!حر کیه؟سرلشکر ابن زیاده تو عمرش شاید یه رکعت نمازم نخونده (اصطلاح)راهو رو امام بست نزاشت مسیرشو عوض کنه!شمر برای لحظه ای فکر نکردن ب منفی بی نهایت رسید و حر برای لحظه ای فکر کردن ب مثبت بی نهایت!کی میدونه فکر کن!شاید منو تو دین دار شمشیر به دست جلو اقا ایستادیم و اونایی ک سرزنش میکنیم شدن یار اقا! گروه زرد:وزن اولیه ۹۶......هدف اول ۹۰🔓.....هدف دوم۸۵🔓.....هدف سوم ۸۰🔒.......هدف چهارم 75🔒.........هدف پنجم۷۰🔒.....ب امیدخدا
2738
طبییعیه چرا ناراحتی تا ۶روز طبیعیه

اخه بخاطر مشگل شیر دهی وابن چیزا هنوز اون ماده سیاه رنگ تو روده هاش کامل پاک سازی نشده بود که اینجوری شده واین نگرانم کرده

نمیتوانی به عقب برگردی وشروع را عوض کنی،از جایی که هستی آغاز کن وپایان را عوض کن
اخه بخاطر مشگل شیر دهی وابن چیزا هنوز اون ماده سیاه رنگ تو روده هاش کامل پاک سازی نشده بود که اینجور ...

یه گوش پاک کن و وازلینی کن بزار تو مقعدش 

همیشه مراقب اشتباه دوم باش، اشتباه اول حق توست.

من از همون اوایل شکن دخترمو خیلی ماساژ میدادم.هر موقع بغلم بود یا وقتی دراز بود منم کنارش دراز میکشیدم معمولا و شکمشو آروم با دست ماساژ میدادم

هم برای خارج شدن باد و جلوگیری از دلدردش خوب بود 

هم وقتی شکمش کار نمیکرد این کارو میکردم بهتر میشد

ترجیح میدادم بجای استفاده از دارو ماساژش بدم

یه راهکار خوب و مطمئن ک از دکتر شنیدم و برای بچه هام انجام میدادم

برو سرنگ و گلیسرین از داروخانه بگیر

سرنگ رو یکم گلیسرین  بریز ، خالی کن در مقعدش 

مثل شیاف عمل میکنه و سریع کار میکنه

الان تابستونه

و هوا گرم و تعریق زیاده

به بچت آب جوشیده سرد شده بده تا شکمش سفت نشه

یا مثلا مقدار آب شیر خشک رو یکم بیشتر کن

2706