2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
چقدر میشه جمع کرد با وام خونگی

من یه وام ۵ میلیونی نوشتم ماهی ۲۰۰ هم میدم

دیگه بستگی ب خودت داره من خیلی ولخرجم هیچوقت نمیتونستم پس انداز کنم تا اینکه دوستم وام خونگی نوشت و منم توش شرکت کردم

چشم به فردا دوختم شاید از من ما بشه                            گره دلتنگیام با دستای تو وا بشه.....                                *********************************                     نه جونمو بگیر نه پای من بمیر منو همیشه زندگی زده          صدا اگه صداست خدا همون خداست چرا همیشه حال ما بده .....تو فرصت کمت نفس کشیدمت که زندگیمو زیر و رو کنم....بخاطر خودم شبیه تو شدم که آرزوتو آرزو کنم😔                     
بنظرت چطوری جمع کنم بتونم پول جمع کنم دست نزنم بدون حساب چیزایی که در ماه لازم دارم

فقط وام .

من مثلا الان میخوام برم شلوار بخرم . با خودم میگم  اخه وامم می مونه . و دس نمیزنم به پولم . 

نمیخواد دیگه دعا کنید :(  حاجت روا نشدم :(
 😂😂بخدا مجبورم خیلیم باهاش حرف زدم اما نمیده منم اینکارو میکنم

منم نمیداد زیاد میرفتم سر جیبش ۵ تومن میزاشتم بقیه رو برمیداشتم  کلی پول جمع کردم گفتم بریم لپتاپ بخریم ازم گرف که بخره الان دوساله هنوز نخریده🤣🤣🤣

97.7.7 بهترین اتفاق زندگیم افتاد🥰                                                  بعد از کلی انتظار مادرشدم🥰
شوهرم کم پول میده منم از جیبش یواشکی بر میدارم پس انداز ندارم 

نمفهمه پول برداشتی؟شوهرمنم نمیده.خیلی کم میده.بااونم واسه خونه سیب زمینی پیاز مخرم😂😂😂دیگ هیچی نمونه.مترسم ازجیبش قایمکی بردارم عذاب وجدان میگیرم.یوقت فک مکنه دزدم😐😐

2706