2733
2739
عنوان

شوهرم مرد ایقدبی بی چک خرید😥😣😥

| مشاهده متن کامل بحث + 927 بازدید | 56 پست

من رفتم توهفته ۷ حالت تهوع ندارم شماچطوری توقع داری از روز اقدام حالت تهوع داشته باشی

مادر بزرگم همیشه میگفت ننه ، خوشبختیتو هیچوقت جار نزن!نزار کسی بگه خوشبحالش همین خوشبحالش گند میزنه به زندگیت                                                                                                                                                           

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
😂😂😂😂 دقیقا منم این جوری میشدم حالا برعکس الان که باردارم از شیرینیجات متنفرم

زنگ زدم شوهرم هوس پای اناناس کردم میگه خبریه میگم پ ن پ خبری نیست

توروبخدا منو لایک نکنید🤗🤗خدایا اولین ارزوم ک نشد برباد رفت...محتاج دومی هستم دوباره ناامیدن نکن
من رفتم توهفته ۷ حالت تهوع ندارم شماچطوری توقع داری از روز اقدام حالت تهوع داشته باشی

این تلقین میکنه منم تا الان تهوع نداشتم از دیروزه دارم میمیرم حالم بده هیچی نمیتونم بخورم جز لواشک 

هرچه هستم خدایم داند...
2738
عیبش کجاست یه ارزو مثل بقیه ارزوها

خیلی ها ازخداپول وثروت واین چیزامیخوان منم دوتاپسرسالم خواستم.خداخیلی بخشنده ترلزاونی هست ک هم اسم رضاومحمدشوبه منم ببخشه

توروبخدا منو لایک نکنید🤗🤗خدایا اولین ارزوم ک نشد برباد رفت...محتاج دومی هستم دوباره ناامیدن نکن
این تلقین میکنه منم تا الان تهوع نداشتم از دیروزه دارم میمیرم خالم بده هیچی نمیتونم بخورم جز لواشک&n ...

چقد دلم لواشک خواس😥😂

مادر بزرگم همیشه میگفت ننه ، خوشبختیتو هیچوقت جار نزن!نزار کسی بگه خوشبحالش همین خوشبحالش گند میزنه به زندگیت                                                                                                                                                           
انشالله که بشی عزیزم اما کاره دیگه شاید دوماه طول کشید اینجوری پیش بری هم ناراحت میشی هم خسته از این ...

اره میدونم ولی من کلا صبرندارم مثلا ۶۵سالگی ازدواج کرد۱۷سالگی بچه دار کلا جایی قراره ۷برسم من ۴میرسم

2706