2733
2734

تایه حرفی میزنم دخترام جوابمومیدن یکی میگم ده تاجواب میدن میزنم بدترمیشه نمیزنم خودم میسوزم هرچقدربازبون میگم بیخیال میشم حرف نمیزنم انگارنه انگارتاثیرنداره مثلامهمون میادشلوغ میکنن یاحرف نامربوط چشم ابرواومدنی یامیگن چیه هی ابرومیای یابدترازمن چشم درشت میکنن الانم دخترم ک۱۱سالشه گلیم فرش برده بیرون بشینه روش ول کرده رفته بازی بردنش میگم بیابروخونه بادادگفتم اومده کامیون بزرگ دخترکوچیکموانداخته ازحرص اینکه چرادادزدم سرش شکسته منم تاحدمرگ زدمش چیکارکنم باسه تابچه نا اهل توروخدایه راهنمایی بکنید😭😭😭 

عاجزانه تمنادارم یه صلوات مهمونم کنی💚

من خودم حاضر جوابم😏

اینقدر بهم توهین نکنین من اهل دعوا نیستم برو عقده ات را سر یک احمق خالی کن۹/۹/۹۹در حال درس خوندن در مدرسه تیزهوشان هستم😁و بهترین دانش اموز مدرسه میشم راستی من را دانکی یا خر صدا نکنیم ممنون ناراحت میشم                                                 15 ساله ام و با اطلاع خانوادم عضو سایتم...دوست عزیز اگه حضور من در سایت با طرز فکر شما تطابق نداره  کامنت نذاره توهین نکن مگه مجبوری داداش راستی خانواده ام راضی هستن بع توچه من هستم نصیحت نده میدونم چرا توهین میکنی چون عقده ای هستی و چون همسن من ازادی نداشتی الان به من حسودی میکنی داداش مجبورم اینطوری بگم بعضیا ها فقط زبان فحش را میفهمن حالا یک عده میان میگن من بهم بر خورد داداش من منظورم اونهایی که توهین میکنن پس سکوت متشکرم توهین و فضولی نکنین اگه ریپلایت فخش داره پس نفرست داداس          

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

منم بچه بودم بد بودم . بعد خوب شدم

در گاوبازی؛ جایزه نفر اول به کسی تعلق می گیرد که نسبت به حملات گاو بهترین جا خالی را داده باشد!  نه به کسی که با گاو درگیر می شود ... در زندگی هم اگر گاوی به سمت شما می آید کنار بکشید...
2738

خودت عصبی سدی رو اونا هم تاثیر گذاشته یه مدت سعی کن باهاشون با حوصله رفتار کنی داد نزنی کتک نزنی امر و نهی بی جا نکنی بیشتر وقتتو با اونا بگذرون شبا براشون قصه هایی درمورد کارای اشتباهی که میکنن بگو یه هفته این کارارو انجام بده تضمین میکنم درصد زیادی از مشکلتون حل شه

من هنوز بچه ندارم ولی حرصم میگیره از حاضر جوابی بچه ها-حتما زیاد لوسش کردی و رو دادی یا هرچی گفته نه نگفتی و خریدی براش اونم پرو شده آره ؟🤔

به بعضی ها... نباید رید برنزه میشن فردا برات قیافه میگیرن...😊.......... مرد بودن به یه سیبیل و ریش نیس..مرد اونیه که بتونه با شلوار کــــردی خلاف جهت باد بدوه...😁🙌........ هیچ کسی رو تا مقام خدایی بالا نبر،میره اون بالا واست عذاب نازل میکنه😒😞............همیشه مردا کثیف نیستن ،کثیف اون زنیه که میدونه مرده یکی رو داره ولی بازم عشوه خرکی میاد بلک یه فرجی بشه:).......... بیایید قبول کنید همتون یه روز این جمله رو شنیدید:اگه درساتم مثل آهنگا حفظ میکردی الان یه چیزی شده بودی😂😀.......ای بابا یکم تاپیکای شاد وانرژی مثبت بزنین حالمون خوب شه 😕 اگه سختت نیس تاپیک اولمو گزارش بزن ممنون ✋❤

بی خیال، به بچه 11 سال میگی نا اهل، اعصاب خودت رو قوی کن با اونا کار نداشته باش، بچه منم حاضر جوابی میکنه، ولی تاوقتی حرف بدی نزنه ناراحت نمیشم بهتر مثل من لال نیست همه جا حق خودش رو مطالبه میکنه، بزنیش بدتر میشه ها، چند وقت دیگه دستت از زدن درد میاد ولی بچه ضدضربه میشه و دردش نمیاد تنبیه همیشه جواب نمیده ها، بزرگ بشه نمیتونی از پسش بربیای

که جهان رنج بزرگیست نگارا تو بخند...

گلم با زدن و داد کشیدن بچه فقط لجباز میشه،شما باید با آرامش توجیه کنی بچه هاتو،اونم در حد سنشون و درکشون،نباید توقع داشته باشید مثل یک آدم بالغ درکشون برسه.

آدمی را آدمیت لازم است ، عود را گر بو نباشد ، هیزم است
2706