2726
عنوان

مشکل از چیه تو ت ل گ رام

114 بازدید | 7 پست

تلگرامم چند روزه ویس و عکس ارسال نمیشه فقط پیام میره.

به نظرتون مشکل چیه؟

فیلترشکنه؟

کاربر مهوشدخت سابقم. تدریس زبان کنکوری برای سال 1400 - کلاسها انلاین برگزار میشه. هزینه ی کلاسها ماهانه 40 هزار تومان. ضمنا گروه تدریس گرامر زبان رایگان دارم خواستید میتونید استفاده کنید. 

فکر کنم باید حافظه موبایلتون رو خالی کنید.

جهنم همون زندگی اجباری با احمق های اطرافه...                                                                               بحث اول انسانیت چیه؟اینه که به سلیقه همه احترام بزاریم.طرف با حجابه،به تو ربطی نداره.بی حجابه،به تو ربطی نداره.تتو داره،به تو ربطی نداره.چاقه،به تو ربطی نداره.قیافش کجه،به تو ربطی نداره.به همه باید احترام بذاری.             

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اصلی هست

اصلی چیه

کاربر مهوشدخت سابقم. تدریس زبان کنکوری برای سال 1400 - کلاسها انلاین برگزار میشه. هزینه ی کلاسها ماهانه 40 هزار تومان. ضمنا گروه تدریس گرامر زبان رایگان دارم خواستید میتونید استفاده کنید. 
2728
فکر کنم باید حافظه موبایلتون رو خالی کنید.

مرسی

باورت میشه تُلُگرام خوندم اسم تاپیکتو😑😑

‏اگر میدونستید آدما به عوض‌شدنِ دمای چایی و‌ قهوه‌شون بیشتر اهمیت میدن تا احساساتِ جریحه‌دار شده‌ی شما، هیچوقت مشکلاتِ زندگیتون‌رو به کسی نمیگفتید