2726

من از سیب زمینی و پیاز توی مغازه ها حالم به شدت بهم میخورد الان یادش میوفتم خندم میگیره

الهی و ربی من لی غیرک. کسی چه می داند شاید قلب قرآن، سوره "یاسین" همان "یا حسین" است که بی سر شده است...!علامه طباطبایی

همه چی برام تهو‌اپر بود عکس غذاهایی که ولع به دل همه  میندازه هم حتی سبب تهو میشد😑

خانومای مهربون کاربر قدمی هستم سال ۹۶ این کاربری جدیدمه قبلی ترکید لطفا برای سلامتی کوچولوی تو دلم و اینکه سلامت دنیا بیاد  و انیکه همه منتظرا دامنشون سبز بشه یه صلوات مهمونم کنید🙏🏻❤️

پیاززززز میدیدم میخواستم خودمو بکشم

گیرم که در باورتان به خاک نشسته ام و ساقه های جوانم از ضربه های تبرهایتان زخم دار است با ریشه چه می کنید؟گیرم که بر سر این باغ بنشسته در کمین پرنده اید پرواز را علامت ممنوع می زنید با جوجه های نشسته در آشیان چه می کنید؟گیرم که می کشید گیرم که می برید گیرم که می زنید با رویش ناگزیر جوانه ها چه می کنید؟ 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

😂

دوست دارم مامان بشم🥺❤میشه دعام کنی🌙خداجــونم شڪــرت تو بهتـــرین رفــــق منـے🌱🌿🌎با من بی ادبی حرف نزنید🤗منو تگ کنید تو تپیکای خوب و انرژی +  دیگه وارد تاپیڪ خیانت و مادر شوهری نمیشم...اگه دیدید هستم تذڪر بدین حتما😘 برای حاجات دلم یدونه صلوات میفرستید؟؟؟من تا پایان تیکر یه خانوم فعال 👮‍♀️پرانرژی💃 جذاب 👸و خوش اخلاق و آروم خواهم شد😘🤩باردارنیستم ولی آرزو  دارم یه مامان جذاب و آروم و با حوصله باشم🥰😇متاهل و متعهد عاشق♥️این دو جمله تو ذهنتون باشه همیشه✔1️⃣صلاح مملکت خویش خسروان دانند2️⃣کم گوی و گزیده گوی چون دُر.......تا جملات زیبای بعدی بدرود
2728
همه چی برام تهو‌اپر بود عکس غذاهایی که ولع به دل همه  میندازه هم حتی سبب تهو میشد😑

منم از چلوکباب متنفرررررر بودم نمیدونم چرا

الهی و ربی من لی غیرک. کسی چه می داند شاید قلب قرآن، سوره "یاسین" همان "یا حسین" است که بی سر شده است...!علامه طباطبایی

تبلیغ پنیر صباح سلامتی میاره هردفعه پخش میشه فقط دری وری بهش میگم

من طب رو فقط طب سنتی و اسلامی میدونم و باهاش درمان میکنم، در غالب موارد طب مدرن رو قبول ندارم... پس لطفا سر طب مدرن با من بحث نکنید.. چون من چیزهایی از طب مدرن میدونم که شما زحمت تحقیق بخودتون ندادین و نمیدونین، در مورد طب سنتی هم باهام بحث نکنید... چون تجربه خوبی از بحث کردن در مورد طب سنتی با بعضی از نی نی سایتیا ندارم. 

توی بارداریم رفتیم یه رستوران گرون قیمت من نتونستم لب به غذاش بزنم دلم هنوز میسوزه  

تبلیغ پنیر صباح سلامتی میاره هردفعه پخش میشه فقط دری وری بهش میگم

من ازون دختربچه توی تبلیغش اینقدربدم میادا دلم میخواد بکشمش

😂😂🤭چه باحال من الان از مرغ وماهی بدم میاد خواهرشوهرم میگفت من ب سماورنگاه میکردم بالا میاوردم😑 ...

واقعا آدم توی اون دوران روی یه چیزای عجیبی حساس میشه

2706