2737
2734

مولتی ویتامین کم دادم بهشون واهن

حالا قصردارم برارشدوتقویت موهاشون ویتامین بگیرم چ ویتامینی خوبه؟موهاشووهیچ تغییری نمیکنه

وخدایی که به شدت کافیست_______۱۸ تیر ۹۹

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دم کرده پوست برنج واسه مو و کلا سلامتی عالی هست.

من به هر کدوم از مشتری هام گفتم اومده گفته خدا خیرتون بده.

اما واسه بچه نمیدونم مناسب هست یا نه.

جهنم همون زندگی اجباری با احمق های اطرافه...                                                                               بحث اول انسانیت چیه؟اینه که به سلیقه همه احترام بزاریم.طرف با حجابه،به تو ربطی نداره.بی حجابه،به تو ربطی نداره.تتو داره،به تو ربطی نداره.چاقه،به تو ربطی نداره.قیافش کجه،به تو ربطی نداره.به همه باید احترام بذاری.             
2731
دم کرده پوست برنج واسه مو و کلا سلامتی عالی هست. من به هر کدوم از مشتری هام گفتم اومده گفته خدا خیر ...

ازک۹ابگیرم سبوس برنج رو چطوردرست کنیم دم کردشو؟؟

2738
ازک۹ابگیرم سبوس برنج رو چطوردرست کنیم دم کردشو؟؟

پوست برنج تازه باشه هم که خیلی بهتره.

عطاری و حبوباتیا اینا دارن.

ولی بعد یکی ‌ ماه اینا اثر میزاره.

چون پوست برنج غنی از منیزیم و کلسیم زینک و... هست.

موجب رشد مو میشه.

جهنم همون زندگی اجباری با احمق های اطرافه...                                                                               بحث اول انسانیت چیه؟اینه که به سلیقه همه احترام بزاریم.طرف با حجابه،به تو ربطی نداره.بی حجابه،به تو ربطی نداره.تتو داره،به تو ربطی نداره.چاقه،به تو ربطی نداره.قیافش کجه،به تو ربطی نداره.به همه باید احترام بذاری.             
عزیزم سرشونو با روغن نارگیل ولرم ماساژ بده قبل حمام جوانه ها هم خیلی تاثیر دارن

چ جوانهدای خوبه براشون وچطوراستفاده کنم؟؟

2706