2410
2553

یه گیره بینی بگیر بزار رو بینیت 

دختر خالم اینکارو میکرد اصلا درش نمیورد فقط رو رخت خواب اونم دیگه نزدیک خوابش درش میورد که بخوابه 

پسرم منو بابایی و آجی دنیا بی صبرانه منتظر به دنیا اومدن و گرفتن دست های کوچولوت هستیم   خاله ها میشه برای سلامتی پسرم صلوات بفرستین

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456
یه گیره بینی بگیر بزار رو بینیت  دختر خالم اینکارو میکرد اصلا درش نمیورد فقط رو رخت خواب اونم ...

مثل ی ادم مریض حال ندارم هیچ کدری کنم کوچکترین اذیتی رو نمیتونم تحمل کنم

انسانیتی نیست وقتی کار انسانها کشتن بچه هاست
مثل ی ادم مریض حال ندارم هیچ کدری کنم کوچکترین اذیتی رو نمیتونم تحمل کنم

من همش بوی سیر سرخ شده احساس میکنم نمیدونم چرا البته تو اپارتمانیم شایدم همسایه ها سرخ کنن 

منم ننیتونم مار کنم ولی چون بچه دوممه  خودمم وسواسی مجبورم بلند شم چقدر سخته 

پسرم منو بابایی و آجی دنیا بی صبرانه منتظر به دنیا اومدن و گرفتن دست های کوچولوت هستیم   خاله ها میشه برای سلامتی پسرم صلوات بفرستین
2714

اخرین پریودیتون کی بوده و الان چند هفته این 

من اخرین پریودیم ۱۷ خرداده که به حساب سنو امروز ۹ هفتمه ولی حساب پریودی فردا ۹ هفتم میشه 

فقط درمانش سیرابیه چند سیراب بگیر ب صورت خوراک درستش کن بخور همون روز متوجه میشی کامل بو رو حس نمیکنی و حالت تهوع از بین میره

💙ماشاءالله لا حول ولاقوت الا بالله العلی العظیم💙 به دعاتون خیلی محتاجم💙
ما تمام همسایه هامون شمالی هستن‌...بوی سیر امانم روبریده

اههههههه حتی فکرم میکنم تهوع میگیرم 

وای منم همینم هربویی میاد یا به هرغذایی فکرکنم حتی تهوع میگیرم  کاش زودتر تموم بشهههههههه تتوع ...

تا دوماه یا کمتر بدبویی برطرف میشه فک کنم اکثر کسانی ک دختر دارن اینطورن درسته؟

💙ماشاءالله لا حول ولاقوت الا بالله العلی العظیم💙 به دعاتون خیلی محتاجم💙
2706