2726
عنوان

رمان نوشتم

849 بازدید | 12 پست

سلام من به تازگی در حال نوشتن رمان هستم کسی میدونه چطوری بفهمم رمانم ارزش چاپ داره و جایی هست از نویسندگان تازه کار حمایت کنه و حداقل رمانمو بخونه و نظرش و بده

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

چاپ که اگر بخوای تمام انتشارات ها یه مبلغ میگیرن چاپ میکنن

اگه حالا کسی میخوای بخونه و تازه کاری و این داستانا.‌سایت نود و هشتیا خوبه..یه نویسنده میشناختم از اونجا شروع کرد رماناشو دنبال میکردم.. الان چندین بار کتاب چاپ کرده و واقعا پرفروشه

قایقی خواهم ساخت...دور میشوم از اعتیاد به نینی سایت

عزیزم من اولین رمانم رو سال ۸۴ نوشتم و چاپ شد سه هزارتا با کاغذ دولتی و اون موقع که مجاری نبود سه سال طول کشید که همشو فروختم اون زمان ۲ میلیون پولش شد و ازش زده شدم بعد تو دانشگاع با استادام کتاب نوشتم و بعدش که شاغل شدم خودم اخرین کتابیم که نوشتم درسی بود سال ۹۶ و برا هزارتاش ۱۸ میلیون خرج کردم قطعه رقعی و ۴۶۸ صفحه و کلا دیگه کتاب نمینویسم چون کاغذ ازاد شده حمایتم نیست مردمم نمیخونن رمان که دیگه هیچ ببخشید اگه ناراحت شدی ولی تصله ماجرا اینه 

هر کی با ما مشکل داره 🙋 مشکل گشا ابلفضل 😂🤣
در حال نوشتن ام کامل نیست  کدوم انتشارات و نهادی از نویسندگان تازه کار حمایت می کنند

بعد شش تا کتاب نوشتن و حدود بیست تا تالیف کتاب برا ناشرها هیچ کس حمایت نکرد و نمیکنه. اینجا ایرانه نویسنده ارزشی نداره نهایت بعده دو تا تالیف میتونی تو صندوق نویسندگان عضو بشی دو تومن بهت وام بدن 

هر کی با ما مشکل داره 🙋 مشکل گشا ابلفضل 😂🤣
عزیزم من اولین رمانم رو سال ۸۴ نوشتم و چاپ شد سه هزارتا با کاغذ دولتی و اون موقع که مجاری نبود سه سا ...

ممنون من که ادعای نویسندگی ندارم برا دل خودم می نویسم