2737
2734
عنوان

چجوری سریع بارداربشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 613 بازدید | 68 پست

ببین اول که سنی نداری که بخوای برای حامله نشدن غصه بخوری 

دوما بیخیال باش و لذت ببر،وقتی با همسرت میخوای باشی از روی عشق و علاقه و لذت باش نه فکر بچه که اینا میگیره یا نه،فقط لذت ببر و استرس و این چیزها رو بریز دور

میدونم که بهت دارم میگم ها

از الان بیخیال شو و بگو هرموقع شد که شد پذیرای وجودشم،همین ....

برای شادی روح مادربزرگ و خاله عزیزم لطفا یه حمد بخونید،ممنونم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم تنبلی دارم دوبار دکتر رفتم الانم از کرونا میترسم قطره ویتاگنوس خریدم مصرف میکنم ولی سه ماه دوفاستون خوردم الان32روزه اس دوره هام ماه قبل ک ویتاگنوس خوردم شد28روزه الانم6سیکلم 3روزه دوباره قطره رو شروع کردم ولی دوبرابر

برام دعا کنید نی نی بیاد بغلم
2728
من اصلا اضافه وزن ندارم هیچ مشکلی ندارم نمیدونم چرا تخمک ندارم و کوچیکن تخمکم باقرص و امپول اون ماه ...

یه چیز بگم مسخره نمیکنی گوش میدی بهم ؟!

و خداوند انسان را در سختی ها افرید

عزیزم با سابقه یه سقط و بدون هیچ مشکلی هر کاری میکنم باردار نمیشم دوباره

بعد از یه سقط خدا تو عید غدیر یه هدیه بهم داد..خدایا شکرت..خدایا توکل به خودت..بــــر خـــلاف تـــفــڪر مــلـــت...√√💓چـــادریــــهـــا عــــاشــــقـــتـــرنــــد...√√💓
2738
ماه اول جلو افتاد ماه دوم یعنی این ماه دوبار پریود شدم یک هفته فقط پاک بودم

کلا تو اقدام همه چی بهم میریزه حواست به تاریخات باشه یه دکتر برو ولی بدنت داره اماده میشه انشالله باردار میشی 

فقط 7 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر به وقت سه سالگی دلبندم .......خدایا کمکم کن هیچکسی جز خودت ندارم دوستای مهربونم اگه خواستید برام صلوات بفرستید انشالله همهگی حاجت روا بشید یاحسین جانم یا حضرت محمد دامن منتظرها با اولاد صالح سبز باشه یاحسین جانم درگیر عدد شش شدم اقاجان ای به قربان شش ماه زهرا من به قربان شش ماهت حسین جانم کشتی نجات ممنونم من و به الله وصل کردی اقاجان (نی نی من داره لود میشه  � اینقد درصد دیگه مونده 🤭🤗😍❤💋💋💋 یه صلوات واسش میفرستی ) خدایا شکرت نینی منم دنیا اومد ..بعد از تحمل روزهای سخت از دست دادن جنین شش ماهه ام خداوند مهربان این دخترمو از گلهای بهشتی به اغوشم رسوند دوستای خوبم التماس دعا دارم از همه تون ❤😍❤❤ . تیکر به وقت یک سالگی   به زودی دخترم یکسالش تمام میشه روزهای سختی را گذروندم روزهای پرازاسترس و الرژی دخترم اما گذشت اللن دخترقشنگم روبروم خوابیده و هفته دیگه تولدشه من واقعا هنوزم باورندارم که این گل زیبا مال منه با تمام وجودم دوستش دارم بندبند دلم به خنده علیه اون وصله و نگاهش که دوتا تیلع مشکیه تو صورت سفیدش برق میزنه دخترزیبای من تولدت مبارک مامانی حتی اگه بمیرم رویای داشتن تو قشنگترین خاطره در اعماق قلب منه ممنون خداوند قادرو مهربان هستم 
اره همه کارمیکنم‌نشده☹

دیگه هرچی قسمت باشه من هم‌خودم‌مشکل دارم‌هم شوهرم😒

بعداز ۲سال و نیم روز تولدم1400/8/22 بی بی چکم مثبت شدخدایا شکرت😍 امروز به مورخ۱۴۰۰/۹/۱۷واسه اولین بار صدای قلب❤ نی نیم رو با ضربان ۱۵۲ گوش کردم خیلی حس خوبی بود😍 ۱۴۰۰/۱۱/۱۸جواب غربالگریم بد شد وقتی تو مطب با چشم‌گریون منتظر نوبتم بودم واسه اولین بار تکون خوردن نی نیمو حس کردم من میدونم حالت خوبه عشق مامان🤰و امروز۱۴۰۰/۱۱/۲۷ بعد۹روزانتظار جواب سل فری اومد خداروشکر جوجه من سالمه ویه دخمل نانازه😍قشنگ مامان غصه نخوری این روزای سختم تموم میشه من تمام این کبودی های رو دستم رو بخاطر تو تحمل میکنم فقط سالم بیا بغل مامانی ❤ دخترک من خیلی عجله داشت ۳۶هفته ۱۴۰۱/۴/۶اومد بغل مامانش قشنگ‌من خوش اومدی به زندگی منو بابایی 👨‍👩‍👧
ایشالله خدابهت بدع زود

ممنون عزیزم ان شاالله روزی خودت

بعد از یه سقط خدا تو عید غدیر یه هدیه بهم داد..خدایا شکرت..خدایا توکل به خودت..بــــر خـــلاف تـــفــڪر مــلـــت...√√💓چـــادریــــهـــا عــــاشــــقـــتـــرنــــد...√√💓
2706