1861
1823
عنوان

شرط شوهرم واسه اینکه تتو بزنم😶

1811 بازدید | 47 پست

میخوام برم یه تتو کوچولو و ظریف بزنم 

میگه به شرطی میتونی تتو بزنی که قبلش اسم منو بزنی . بعد از اون برو هرررجاییتو میخوای هرچقدر میخوای تتو کن😶

اخه نمیخوام من اسم اونو بزنم 

میخوام جدا بشم ازش در آینده بزنم که چی بعد پاک کردنش مکافاته😑

وای نمیدونم چیکار کنم از دستش

بگو یا حسین واسه حاجت دل منم دعا کن
عفونت مجاری ادرار دارید؟ عفونت شما موقتی خوب میشود و دوباره باز میگردد؟ 
داروی کانفرون بیونوریکا آلمان مشکل شما را برطرف می کند.

برو اسمشو با حنا تتو موقت کن نشونش بده بعد طرح دلخواهتو بزن😈

کور و کَر عشقیم؛ تو کَر، من ز تو کَرتر🤕                                  تو خاک به سر هستی و من خاک به سر تر😑😒                               گویند که عشّاق جهان عقل ندارند🤪                                                یعنی تو خَری، من به مراتب ز تو خَرتر😐😐✋🏻
1825

بزار جدا شدی تتو کن 

حالا چرا جدا میشی

در تاریخ 99/9/9بهترین اتفاق زندگیم افتاد  ........نه کاربر جدیدم نه قدیم فقط یه خواننده خاموش بودم اما تصمیم گرفتم که در نی نی سایت فعال باشم .

خب فعلا نزن جدا شدی بزن 

نترکون دیگه سومین کاربریمه نی نی یار  ادب مثل عطر است ما برای خودمان استفاده میکنیم و دیگران هم از ان لذت میبرند پس باادب باشیم  بیهوده ترین روزها روزی هست که در ان نخندیده باشیم پس بخندید و شاد باشید که دنیا دو روزه  عالم از شور و شر عشق خبر هیچ نداشت فتنه انگیز جهان غمزه جادوی تو بود   خدایا شکرت بابت داشتن یه پدر و مادر دلسوز و یه همسر مهربون دو تا وروجک شیطون فقط تنها چیزی که خدا جون ازت میخوام سلامتی خانوادمه همین    اقایون محترم درخواست دوستی ندید   
1841

اگه میخوای جداشی چرا شرط میذاره برات

🎈😘🎈😘🎈😘🎈😘🎈😘🎈😘🎈😘🎈😘🎈😘🎈😘🎈📌امروز، اینجا،به تاریخ 9/9/99بهترین اتفاق زندگیم رقم خورد .خدایا ممنونم ازت 😘🌈⛱ دانشجوی مدیریت بیمارستان 🏨❤

بعد جداییت بزن

خدایی ۹۹/۹/۹ چ خبره؟؟آش میدن مگ؟؟؟حالا بعد این تاریخ همههه افسرده میشن ک اره ارزومون براورده نشد😒دوستان اصلن قرار نیست تو این تاریخ حلوا خیرات کنن…پس بیخیال این رویاپردازیای بدون تلاش شین لطفا:)با تچکـــر😚  خدایااا بسههههه دیگگگگ😭😭     گفت:بمــان•گفتم:برای ماندنم دلیلی بیاور،،،،،،،،گفت:برنج خیسوندم   
1794

بگو تو هم اسم منو تتو بزن 

خدایا شکرت خدایا شکرت خدایا شکرت خدایا خیلی دوستت دارم مطمعنم و می دونم تا پایان محرم امسال من به خواستم میرسم ینی رسیدم و پایان محرم همه چیز علنی و رسمی میشه خدایا بابت این معجزه بزرگ زندگیم سپاسگذارم ازت ممنونم خدایا دوستت دارم 
1839