2733
2734
عنوان

کنکوری های انسانی!!!!

123 بازدید | 13 پست

چه رشته ای دوسدارین قبول شین چه دانشگاهی؟؟؟؟ خوندین؟؟

بحث نمیکنم هرچی تو بگی همون درسته  افسردگی محصول زیاد فکر کردنه اگه میخای شاد باشی بهتره دیوونه وار زندگی کنی  اگه درباره هرچیز فکر میکنید بنده ذهنتونید تا از این بردگی بیرون نیاید خوشبخت نمیشید  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
فرهنگیان خیلی سخته تایم کلاسا زیاده تعداد واحدا زیاده ادم پدرش درمیاد

مگه به راحتی فرهنگیان قبول میکنن؟؟؟ پارسال دوست من ۱۹۰۰ شد قبول نکردن از مناطق محروم ۲۰۰۰۰ قبول شدم.‌..😤

بحث نمیکنم هرچی تو بگی همون درسته  افسردگی محصول زیاد فکر کردنه اگه میخای شاد باشی بهتره دیوونه وار زندگی کنی  اگه درباره هرچیز فکر میکنید بنده ذهنتونید تا از این بردگی بیرون نیاید خوشبخت نمیشید  
2738
مگه به راحتی فرهنگیان قبول میکنن؟؟؟ پارسال دوست من ۱۹۰۰ شد قبول نکردن از مناطق محروم ۲۰۰۰۰ قبول شدم. ...

نه کی گفته به راحتی قبول میکنن

هم رتبه خوب میخواد هم گزینش هم مصاحبه باید قبول بشی تحقیقات میکنن.. اگه یکیشو هم رد بشی قبول نمیکنن

ولی اموزش ابتدایی رتبه خیلییی خوب نمیخاد

نه کی گفته به راحتی قبول میکنن هم رتبه خوب میخواد هم گزینش هم مصاحبه باید قبول بشی تحقیقات میکنن.. ...

منم گفتم به راحتی قبول نمیکنن😑😑😑😑😑

شما دانشجوین یا تموم کردین؟؟ اخه کل خانواده و فامیلمای ما فرهنگین کسی نگفته سخته

هنوز دانشجوم

ببین خوبه فرهنگیان استخدام میشی حقوق داری ولی کلاساش خیلی خسته کننده و طولانی و زیاده

چون پول میدن پدر ادمو درمیارن

هنوز دانشجوم ببین خوبه فرهنگیان استخدام میشی حقوق داری ولی کلاساش خیلی خسته کننده و طولانی و زیاده ...

اهان گلم خب دیگه هم مزایا داره هم معایب خودشودیگه

ما هیچ الهی همه تو   
هنوز دانشجوم ببین خوبه فرهنگیان استخدام میشی حقوق داری ولی کلاساش خیلی خسته کننده و طولانی و زیاده ...

شما رشته تون چیه؟؟درصداتون توی کنکور حدودا چقدر بوده؟؟

ما هیچ الهی همه تو