2737
2734

سلام من ۴ساله عروسی کردم

ی مدته عشق نیست تو زندگیم سری سری مسائل باهم اختلاف داشتیم سرد شدیم انگار

نقطه ضعف منم عشقه

عشق نباشه انگار ک اکسیژن نیست

شوهرم کمتر بهم محبت میکنه و حالت دفاعی دارع همش

چجوری میشه دوباره ب زندگیم جون بدم

تجربه دارا بیاین

دلم طوفانیست و چشمانم بارانی...چیست چاره کار در این پهنه خاکی... آشوبی به پاست در این سینه ی پر درد و غم...که نتوان گفت ب هر بنی آدم...کاش میشد این احساس را آشکار کرد...کاش میشد این طوفان را آرام کرد🍃

تو محبت كن 

وقتي همه زندگيت ميشه يه دختر .......٥سال عمرمو گذاشتم پاش .من ميدونم با يكي ديگه س.ميدونم اون منو لو داده .ميدونم اون لو داده. ميدونم منو ديگه نميخواد ،ولي من الان دلم پر  ميكشه واسه اينكه يه بار ديگه ببينمش.ديالوگ متري شيش و نيم insta:Yasivoroojak 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تو محبت كن 

تنهایی پارو بزنم؟؟

دلم طوفانیست و چشمانم بارانی...چیست چاره کار در این پهنه خاکی... آشوبی به پاست در این سینه ی پر درد و غم...که نتوان گفت ب هر بنی آدم...کاش میشد این احساس را آشکار کرد...کاش میشد این طوفان را آرام کرد🍃
2731
بعدنمازمغرب دوبارسوره جمعه روبخون معجزه میکنه.اینویه دوستی بهم گفت .برامن که خیلی جواب داد

بعد مغرب باید باشه حتما ؟؟؟ یا بعد عشا هم میشه ؟

از آیینه بپرس....نام نجات دهنده ات را ..💎
بعدنمازمغرب دوبارسوره جمعه روبخون معجزه میکنه.اینویه دوستی بهم گفت .برامن که خیلی جواب داد

مرسی عزیزم امیدوارم جواب بده

2738

چند روز پیش یه مقاله می خووندم که مدت ماندگاری ازدواج سفید سه سال هست. دلایل فروپاشی و مشکلات خانم ها بعدش رو توضیح داده بود

ولی بی اختیار به این فکر می کنم قبلا خووندم شور و اشتیاق توو زندگی مشترک بعد ازدواج هم حدود سه سال هست، بعد ار اون واقعا چیزی جز اجبار، ترس از حرف مردم و بچه و... باعث میشه زندگی مشترک حفظ بشه؟ یعنی با ازدواج دائم آدما مجبور به ادامه میشن یا خودشون خود خواسته ادامه میدن؟ 

سعی کن آویزون نباشی براش .حتماتاپیکهای کاربر دختر_ گرانبها روبخون

چطوری میتونم پیداش کنم

گفتن ذکر یاودوود 1001بار بعداز نماز معجزست.

خدایا شکرت♥️♥️♥️بعداز 7سال انتظار در تاریخ10/11بی بی چکم مثبت شد♥️♥️♥️.                  درتاریخ10/18قشنگ ترین صدای دنیا رو شنیدم صدای قلب نازنینت بود مامان جان❤️❤️❤️❤️.                     درتاریخ11/25حرکاتتو توی تی وی جلوی روم دیدم وفقط اشک ریختم❤️❤️❤️❤️.                                  درتاریخ12/20فهمیدم معجزه ی خداوند مهربونم یه شاهزاده است😍😍😍😍                                        در تاریخ1/10رفتم سونو خواب بودی زندگی مامان😁😁😁 دکتر هرچی زد روی شکمم بیدار نشدی🤪🤪🤪چقدر حس قشنگیه دارمت❤️❤️❤️❤️                      در تاریخ 1/21حست کردم زندگی مامان تکون خوردی ومن از ذوق داشتنت اشک ریختم خدای مهربونم شکرت❤️❤️❤️❤️❤️        درتاریخ2/31بهترین و زیباترین حس و بهم دادی مامان جان زندگی من از روی لباس حرکاتتو دیدم 🤪🤪🤪🤪🤪چقدر قشنگه چقدر خوبه که دارمت گریه ام گرفت🥺🥺🥺🥺🥺خدایا شکرت بابت این معجزه❤️❤️❤️❤️ درتاریخ4/29زندگی مامان داشتی توی وجودم گردش میکردی🤪🤪دستمو گذاشتم روی شکمم پای نازنینتو حس کردم بهم لگد زدی انقدر ذوق زده شدم شروع کردم به گریه کردن چقدر خوبه  که هستی🥺🥺🥺چقدر خوبه که دارمت❤️❤️❤️خدایا شکرت من ریخته ام در رگ تو شیره ی جان 💜هی چرخ بزن در من😍ودل را بتکان💜                                        اولین تجربه ی مادر شدن من😍چقدر حس قشنگیه❤️خدایا همه ی خواهران سرزمینم این حسو تجربه کنن❤️بگو الهی امین❤️          
چند روز پیش یه مقاله می خووندم که مدت ماندگاری ازدواج سفید سه سال هست. دلایل فروپاشی و مشکلات خانم ه ...

راستشو بخای الان من بیشتر بخاطر دخترم ک نوزاده ادامه میدم

اینقد عششق کم شده

چند روز پیش یه مقاله می خووندم که مدت ماندگاری ازدواج سفید سه سال هست. دلایل فروپاشی و مشکلات خانم ه ...

۱۵ ساله از ازدواجمون میگذره عشق پررنگترسده ووابستگی.بینش چندماه یه بارسردی بوجودمیادکه گذراست وطبیعیه

🖤 پدر 🖤قصه ای که زودتمام شد
2706