2733
2734
پس دستشون واسه تقلب بازه

بازرسی با یه دستگاه انجام شد که اسمشو نمیدونم

خیلی دوست دارم بدونم اونایی که سلام رو «س» و جواب رو «ج» می نویسن ، با این صرفه جویی در زمان به کجا رسیدن ؟         / لطفا واسه سلامتی همه نی نی ها و پسر من یه صلوات بفرستین😍❤️

خواهر منم امروز کنکور داشت .خودشم فیلم برداره هرروز عروسیه ماسک هم نمیزنه حتی دستاشم نمیشوره کلا اعتقادی ب کرونا نداره😑😂 تو عروسی نگیره عمرا تو کنکور ک همه چی رعایت میشه بگیره

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تونستید ماسک رو تحمل کنید؟

آره تهویه داشت و پنجره ها باز بود خوب بود

من خودم در کل نفسم زود میگیره ولی اذیت نشدم

خیلی دوست دارم بدونم اونایی که سلام رو «س» و جواب رو «ج» می نویسن ، با این صرفه جویی در زمان به کجا رسیدن ؟         / لطفا واسه سلامتی همه نی نی ها و پسر من یه صلوات بفرستین😍❤️
2731
دوستان ارشد یا دکتری امتحان دادن گشتن شمارو؟ گوشی یاب دارن یا نه؟ 

اره با یه دستگاه  چک کرد

تو خودت به این رسیدی که نیاز داری امام زمان بیاد؟ برای نجات مردم بیگناه و ستمدیده، برای ریشه کن کردن ظلم ، برای آوردن رفاه، برای تموم شدن این روزگار سیاه، برای عوض شدن و برچیده شدن هر سیستم کثیفی، برای نجات خودت!!!!! کی قراره  این نیاز رو درک کنی؟ کی آماده ای ؟ کی حس می کنی وقتشه؟ بهونه ات برای تعلل چیه؟ ....
مارو هم چک کردن،شما چ رشته ای امتحان دادین؟

روانشناسی خیلیم سخت و متفاوت بود 😕

2738
خواهر منم امروز کنکور داشت .خودشم فیلم برداره هرروز عروسیه ماسک هم نمیزنه حتی دستاشم نمیشوره کلا اعت ...

کار اشتباهی میکنن

انشالله همیشه سلامت باشن اما کسایی که هیچ اعتقادی به کرونا ندارن باعث میشه وضعیت بدتر بشه

منم روانشناسی بودم،موفق باشی عزیزم

مرسی همچنین❤🌹

2706