2703
2553
عنوان

زایمان در هفته ۳۲.الی۳۳

1758 بازدید | 12 پست

کسی زاینان تو این هفتها داشته بچه کامل باشه.

من تهدید به زایمان زود راس هستم ۶ تا بتاگتازون زدم ولی درد زیر دل و کمر دارم یک بار لک دیدم.تو رو خدا کساییکه تو این هفتها زایمان کردن بیان از تجربشون بهم بگن

میگن خدا از رگ گردن به آدم نزدیکتره،ولی من میگم خدا تو وجود خود منه من هیچ وقت تنها نیستم چون خدارو تو وجودم حس میکنم.خدایا مرسی 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

کمتر ازاین هفته ها هم زایمان کردن..

تو دستگاه میمونه دیگه

نگران نباش

لطفا نظری میدم هی نیاین به اسم کاربریم گیر ندین..من مرید امام زمانم اما آدمم..پیغمبر ک نیستم ..اللهم عجل لولیک الفرج..واسه ظهور آقا یه صلوات بدین..اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم..
2720
من ۳۴ زایمان کردم آمپول ریه هم نزده بودم یک هفته بچه م بستری شد،الانم یکسال و نیمه س

۳۴ کامل بودید یا نه؟

میگن خدا از رگ گردن به آدم نزدیکتره،ولی من میگم خدا تو وجود خود منه من هیچ وقت تنها نیستم چون خدارو تو وجودم حس میکنم.خدایا مرسی 
امپول بتا واسه تشکیل ریه هاش زدی؟

بله زدم یک هفته هستش

2714

عزیزم من ۳۲هفته و ۵روز زایمان کردم. دخترم ۸روز تو دستگاه موند الان هم ۳سالش شده..باهوش و سلامت🙏🙏

انشاءالله فرزند شما هم در بهترین زمان ممکن صحیح و سلامت به دنیا میاد🙏🙏🌹🌹

دخترعموم ۸ ماهه بود امپول زد برا ریه بچش کیسه ابشم سوراخ شده بود.بعد بچه بدنیا اومد بردنش خونه مشکل نداش

فقط 18 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
برام دعا میکنید بعد پنج تاسقط بچم بغل بگیرم.هشت ساله منتظرم

انشالله که دختر منم سلامت به دنیا بیاد تو رو خدا برام دعا کنید محتاج دعای تک تکتونم🙏🙏🙏

عزیزم من ۳۲هفته و ۵روز زایمان کردم. دخترم ۸روز تو دستگاه موند الان هم ۳سالش شده..باهوش و سلامت🙏🙏 ...

خدانگهدارش باشه.خداکنه دختر منم سلامت دنیا بیاد