2726
عنوان

متخصصین بیبی چک

267 بازدید | 39 پست

سلام خانما ...من امروز موعد پریودمه و ۳روز پیش بیبی چک گذاشتم یکیش هاله کمرنگ انداخت یکیشم پررنگ .پررنگه رو صبح گذاشته بودم ..درضمن ۲ماه و خوردی پیش هم سقط داشتم تو ۲۳هفته 

وبعدشم یه بار پریود شدم ..بنظرتون باردارم؟یااینکه ممکنه هورمون بارداری قبلی باشع؟یااینکه بخاطر وجود بقایا باشه ...واینکه هیچ علائمی برا اینکه بگم مال بقایا هست ندارم مث تب یا لکه بینی یا ...پریودیمم خیلی خوب بود بدون هیچ لخته ای

میشه کمک کنید و اگه تجربه دارید بهم بگین

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مگه بعد از اون سقط نرفتی سونو که ببینی چیزی مونده یا نه؟

بعد از سقطم دکتر نگای خونریزیم کرد و بعداز پریودی هم رفتم پیشش گفتم که چطوره بودع و... گفت نیاز به سونو نداری چیزی نمونده .کوتاژم نشده بودم

2728
عزیزم چرا سقط شد واقعا متاسفم😣

فدات عزیزم ...بخاطر عفونت ادراری شدید بود😔ولی من اصلا هیچ علائمیش نداشتم 

و اینکه شب قبلش یه چیز خیلی سنگین بلند کردم بعداز همون دردم شروع شد وگرنه ۶مه چی اوکی بود

فقط یه بار

احتمال داره باردار باشی چون بعد از سقط آدم زودتر باردار میشه 

منم سقط داشتم تو عید دکترم گفت از مهر اقدام کن 

خدایا شکرت که یه نی نی از بهشت بهم دادی 💗💗💗

هفته ی بیست و سوم !!!!

چقدر دردناک هم روحی هم جسمی واقعا ناراحت کننده هست ،من سقط هشت هفته داشتم پزشکم گفت بعد از پریود میتونید باردار شید منتهی خب رحمتون ضعیفه ، منظورم اینه امکان بارداری هست و اون بی بی چک مثبته احتمال خیلی زیاد چون پریود شدید ولی خب کاش سه ماهی به بدنتون و رحمتون استراحت میدادید

حالا من دیدم ماشالا یه بنده خدایی دقیقا بعد سقطش که پریودم نشده بود باردار بود و دوقلو هم بودن هیچ مشکلی نداشت (توی مرکز سنوگرافی تعریف کرد)

فدات عزیزم ...بخاطر عفونت ادراری شدید بود😔ولی من اصلا هیچ علائمیش نداشتم  و اینکه شب قبلش یه ...

وای خدا😢عمرش بدنیا نبوده عزیزم انشالله ک ایندفه بارداریو  بسلامت بدنیا بیاریش ...❤

میشه برا سلامتی پسرم صلوات بفرستین... انشالله همه منتظرا زودی دامنشون سبز شه ...امـــــــــین
شما علتش چی بود ..من دکترم گفت بعداز ۳ماه ...

به منم از ماه قبل اجازه داد ولی گفت بهتره که از مهر اقدام کنی 

مال من خارج از رحم بود 

خدایا شکرت که یه نی نی از بهشت بهم دادی 💗💗💗
هفته ی بیست و سوم !!!! چقدر دردناک هم روحی هم جسمی واقعا ناراحت کننده هست ،من سقط هشت هفته داشتم پز ...

شرایط جسمی خوبی دارم .چون موقع سقط خونریزیم کم بود و دکتر گفت خیلی عالیه و چون کورتاژم نشدم شرایطم بهتر بود.و اینکه خیلی تو این دوماه خودمو تقویت کردم خییلی ...من حتی بعداز سقط کمردردم نگرفتم ...ولی ازنظر روحی واقعا تاحامله نشم نمیتونم اروم بشم ...البته این ماه اقدام نداشتم فقط یه بار بود ..ازماه بعد قصد داشتم

2706