2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
شعل و اینده

ببین برای شغل - البته ترجمه و تدریس- ترجمه بهتره

بخوای ولی ادامه بدی برای هیئت علمی، وضعیت هر دو بهتر از آموزش هستش

البته کسانی که ادبیات انگلیسی میخونن- البته به شرط این که خوب بخونن- سوادشون خیلی بالا است

من ادبیات انگلیسی خوندم  درسا وسیع تر و سخت تره مقداری حفظی هم زیادتر داره  . ترجمه یه مقداری ساده تره ولی بیشتر باید ابتکار عمل داشته باشید توی انتخاب متن و ترجمه و این چیزا دایره لغاتتون هر چی بهتر باشه به نفعه . اموزش زبان هم هست که درساش تقریبا ترکیب این دوتا هست ولی یکم ساده تر 

اگر دوست داشتید لطفا برای شادی روح مامانم یک صلوات بفرستید 💚
ببین برای شغل - البته ترجمه و تدریس- ترجمه بهتره بخوای ولی ادامه بدی برای هیئت علمی، وضعیت هر دو به ...

بنظرت برای کار خوب و شغل خوب اینده داشته باشه حقدق بگیرم مستقل شم

کدوم خوبه

میشه یه صلوات بفرستی به آرزوم برسم🥺
2738
عاام من مامانم ادبیات خونده بود راضی بود از شغلش‌.. دانشگاه درس میداد..کلاس خصوصی هم داشت با حقوقش ...

من میخوام بدون کنکور برم

میشه از مادرت بپرسی کدوم یکی خوبه و پول و حقوق بهتری گیر ادم میاد

من ادبیات انگلیسی خوندم  درسا وسیع تر و سخت تره مقداری حفظی هم زیادتر داره  . ترجمه یه مقد ...

بازار کار کدوم بهتره

من میخوام بدون کنکور برم اخه

من میخوام بدون کنکور برم میشه از مادرت بپرسی کدوم یکی خوبه و پول و حقوق بهتری گیر ادم میاد

فکر نکنم تو بازار کار آن چنان فرقی داشته باشن..اون با اینکه ادبیات بود ولی تک و توک سفارش ترجمه و اینا هم میگرفت..

ادبیات خب یکم سختتره ولی خیلی سطح سوادت بالاتر میره نسبت به مترجمی

من خودم دوست دارم مترجمی بخونم فقط چون حس میکنم مهارتشو دارم.وگرنه نهایتش دلم میخواد معلم بشم. 

قایقی خواهم ساخت...دور میشوم از اعتیاد به نینی سایت
فکر نکنم تو بازار کار آن چنان فرقی داشته باشن..اون با اینکه ادبیات بود ولی تک و توک سفارش ترجمه و ای ...

تا الان همه گفتن مترجمی مناسب تره

بنطرت در طول مترجمی میتونم تدریس کنم تو زبانکده ها؟

بازار کار کدوم بهتره من میخوام بدون کنکور برم اخه

به نظر من برای دوره لیسانس بازار کارش زیاد فرقی نداره چون باید برید تدریس اونا هم ازمون میگیرن توی هر کدوم وارد بشید اگر زبانتون قوی باشه و پشتکار داشته باشید  کار هست 

اگر دوست داشتید لطفا برای شادی روح مامانم یک صلوات بفرستید 💚
تا الان همه گفتن مترجمی مناسب تره بنطرت در طول مترجمی میتونم تدریس کنم تو زبانکده ها؟

آره شاید..اون بهتر باشه. گرایش هم خب مهمه دیگه.من خودم مترجمی دوست دارم ولی دوستم عاشق اینه که ادبیات بخونه

آره حتما میتونین..من خودم با اینکه کلا پونزده سالمه ولی پارسال تابستون تونستم با مدرک کانون زبان یه جا تو شهرمون درس بدم به بچههای کوچیک

قایقی خواهم ساخت...دور میشوم از اعتیاد به نینی سایت
2706