2726
عنوان

بچه ها چشم شور حتی تو مجازی هم ممکنه اتفاق بیفته؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1332 بازدید | 138 پست

برا خودم اتفلق افتاده مثلا اینجا یه چیزی رو تعریف کردم دقیقا از اون روز تا همین حالا توش مشکل افتاده تا قبل به زبون اوردن خبری نبود شاید بگید اتفاقی بود ولی به طرز عجیبی پی بردم اینجا حرفی رو بزتی دقیقا برعکسش میشه

چشم هم وجود داره حتی تو قران هست و چیزیه که بین دونفره که برای هم خوب بخوان یا بد 

اخرین بازدید ۲۹.۰۲.۲۰۲۴ 👋

بله خیییلی زیاد

من هر وقت چیزی از زندگیم اینجا گفتم شبش سر چیز بیخود ها! دعوامون شده😐

البته که زود رفع شده ولی خب همونم خیلی عجیبه و بار ها اتفاق افتاده! 

منم گاهی دلم میخواد مثله خانومای سایت عکس کادو یا چیزای دیگه ای که ذوقشونو دارم بذارم و خوشحالیمو تقسیم کنم ولی میترسم. 

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین...💔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
برا خودم اتفلق افتاده مثلا اینجا یه چیزی رو تعریف کردم دقیقا از اون روز تا همین حالا توش مشکل افتاده ...

از پیامبر یه حدیثی داریم که میگه چشم زخم مرد و توی قبر میذاره و شتر و توی دیگ میخوابونه! 

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین...💔
لطفا عوض رفتن دنبال جن و پری چشم زخم و این چرندیات بی معنی برید مطالعه کنید تا آگاهیتون افزایش پیدا ...

الان ده نفر کامنت مشابه گذاشتن یعنی همشون الکی حرف میزنن و نااگاهن؟

اخرین بازدید ۲۹.۰۲.۲۰۲۴ 👋

یکی بگی هیی خوشبحالت زندگیت میره رو هوا😂اون هیی خیلی مهمه 

پیامی به بنده های دل شکسته از طرف پروردگار     من هستم... هنوز خدایت همان خداست! هنوز روحت از جنس من است! اما من نمی خواهم تو همان باشی! تو باید در هر زمان بهترین باشی.نگران شکستن دلت نباش! می دانی؟ شیشه برای این شیشه است چون قرار است بشکند. و جنسش عوض نمی شود و می دانی که من شکست ناپذیر هستم و تو مرا داری برای همیشه! چون هر وقت گریه می کنی دستان مهربانم چشمانت را می نوازدچون هر گاه تنها شدی، تازه مرا یافته ای چون هرگاه بغضت نگذاشت صدای لرزان و استوارت را بشنوم، صدای خرد شدن دیوار بین خودم و تو را شنیده ام! درست است مرا فراموش کردی، اما من حتی سر انگشتانت را از یاد نبردم! دلم نمی خواهد غمت را ببینم می خواهم شاد باشی این را من می خواهم تو هم می توانی این را بخواهی خشنودی مرا من گفتم : وجعلنا نومکم سباتا (ما خواب را مایه آرامش شما قرار دادیم) و من هر شب که می خوابی روحت را نگاه می دارم تا تازه شود نگران نباش! دستان مهربانم قلبت را می فشارد.شب ها که خوابت نمی برد فکر می کنی تنهایی ؟ اما، نه من هم دل به دلت بیدارم! فقط کافیست خوب گوش بسپاری! و بشنوی ندایی که تو را فرا می خواند به زیستن
لطفا عوض رفتن دنبال جن و پری چشم زخم و این چرندیات بی معنی برید مطالعه کنید تا آگاهیتون افزایش پیدا ...

همچنین

چشم زخم که قطعا هست ولی وقتی تعریف میکنین ، حتما ماشالله بگین و صدقه بزارین کنار ، اسپند دود کنین .

من چند بار وقتی جو سایت خیانت و کتک کاری بود، تاپیک مثبت زدم ، اتفاقا بهم گفتن خوشی هاتو جار نزن ، ولی حس کردم واقعا تو اون شرایط سایت لازم بود ، هیچوقتم خداروشکر اثر منفی رو زندگیم نذاشت

🇵🇸🇮🇷🏴مرگ بر اسرائیل مرگ بر آمریکا✊           سردار شهید برونسی : آدم ها دو دسته اند :غیرتی و قیمتی. غیرتی ها با خدا معامله کردند و قیمتی ها با بنده خدا...روزهایی سرشار از امید،سلامتی و شادی از طرف شما برای خودم آرزومندم✌😂ما اهل عملیم🇮🇷💪تولد۴۵سالگی🎂 کسی که با ترورِ حاجقاسم سلیمانی💗سردار دلها💗 توسط آمریکای جنایتکار، از خواب بیدار نشه و نتونه حق و باطل رو از هم تشخیص بده، دیگه تا ابد بیدار نمیشه. #قدس خونبهایت،سردار دلها..  جام جانے ها در یمن به دست عربستان،با کمک آمریکا، انگلیس و فرانسه و امارات در حال برگزاری است !...مدافعین حقوق بشر کَرند، کورَند، لالَند. کُلُّ یَومٍ عاشُورا و کُلُّ أرضٍ کَربَلاهمیشه در حال تکرار است !...نسل شِمر و یَزید و حرمَله ها هم ادامه دارد.. گاهے در غزه و سوریه و میانمار و گاه در یمن گاه در❤ایران❤در وطن عزیزم🇮🇷 ،در پاره تنم. مرگ بر حقوق بے بشر..خدایا؛نسل تموم ظالما رو از رو زمین بردار.*اَلّلهم عَجّل لِولیکَ الفَرج*امام علے (علیه السلام): در شگفتم از کسے که مردگان را مے بیند و مرگـ را از یاد مے برد.
😶 خیلی سخته لال مونی بگیری

با منی 

❤ تاپیک 💪مانکن های زیبا💪 ❤ سرگروه خزان_نارنجی ❤ زیر گروه قرمز ❤ وزن اول ۸۵ ❤ وزن هدف ۵۵ ❤ شروع ۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۱ ❤ استارت شروع دوم ۱۹ آبان ۱۴۰۱ ❤ وزن شروع ۷۶ ❤ وزن هدف ۵۵ ❤ تاریخ شروع مصرف قرص امشب ۱۹ آبان ۴۰۱ 😅❤ یعنی یادم می مونه ؟ 😅 یه شب در میان 😅❤

ببین مسئله چشم شوری نیست

من بیشتر میگم ممکنه اون چیز خوبی که به خاطرش خوش حالیم خیلیا نداشته باشن یا منتظر اون اتفاقه باشن

بعد آه بکشن تو دلشون 

کار درستی هم نیست واقعا برای یه سری اتفاقات خوش حالی کرد

نمونش پیج طناز که شوهرش مرد خودش میگه به چشم زخم اعتقاد ندارم ولی وقتی اون فیلما جشن پارتی زندگیش به نمایش گذاشته چشم خورد وقتی اون ویلا خریدن جشن تولدم توش گرفت

خدایااا کاش دو دقیقه رگ گردنو ول کنی بیایی جلوم بشینی ببینی چمه....
2706