1822
1823

کسایی ک اعتقاد دارن بیان

مثلا یه اتفاق خوب  رو در میون بزاری مجازی بنظرتون کسی چشمش شور باشه باز تاثیر میذاره رو اون فرد؟ همو ندیده باشن ها

تروخدا مسخره نکنید مهمه برام

بله 

یا الله🤷‍♂️ (چالش م) این کاربری 106 نفره س 1401/01/01 رند شد گذاشتم😂. از این تاریخ مسخره ها نزنید تا یکی دون میریزه ملت هم پشت سر 😂 اگه قضیه جذب کردن خب تو تاریخ زودتر بزن، 😂 مگه قانون جذب گفته عدد رند باید باشه 🤦‍♂️😂حالا یکی گفت 9/9 تو که نباید ازش اطاعت کنی😂 اصل رسیدن به خواسته فرمول ش اینه( حرکت  +توکل به خدا +شکر گزاری =رسیدن به هدف تون) حالا هی تاریخ بزنید،😂بعد که 9/9 شد باز یکی میگه 1/1/ میرسم به خواستم 🤣🤣🤣 چه جوری میرسی با نشستن تو خونه یا با ملت دون پاش، 😂ولی بدونید قانون این دنیا اینه هر کی تلاش بیشتر کنه موفقیت ش حتمی هست حالا چه کار حروم انجام بدی چه کار حلال، ولی تا وقتی نجنگی و عرق نریزی واسه خواسته ت هیچی دست ت نمیاد، حالا بشین تاریخ بزن 😂

پزشک آنلاین متخصص کرونا

توی سایت دکتر ساینا از بهترین پزشکان متخصص آنلاین مشاوره پزشکی دریافت کنید

یس

فقط 25 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه واسه حاجتام صلوات بفرستید🥺💚💛💚چهارمین کاربری😑🤨🌸هرچی خدا بخواد...خدا که بد نمیخواد😇💛🌸🤩گر نگهدار من ان است که من میدانم***شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد🤩متاهل و البته متعهد👑💍تیکر رسیدن به خواسته هام♻️🙏🏻«لَا حَوْلَ وَ لَا قُوَّةَ إِلَّا بِاللَّهِ الْعَلِیِّ الْعَظِیمِ»؛🌼در تاریخ۹۹/۹/۹ بهترین اتفاق زندگیم رخ داد💛
1825
1841

آره به نظرم میشه

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دوستای گلم به جای راجب بنویسید 👈👈راجع به . به جای مضخرف👈👈مزخرف .  به جای توجیح👈👈توجیه. به جای فوش👈👈فحش. به جای تایپیک👈👈تا   پیک topic

چقدر جالب منم همین الان داشتم به این موضوع فکر میکردم

برام سوال شده

هیچوقت اینجوری توجیه نکن که رفتار فلان آخوند باعث شد از دین زده بشم!!! چون رفتار یه پزشک، تو رو از علم و توصیه های پزشکی زده نمیکنه!!! 
1794

برا خودم اتفلق افتاده مثلا اینجا یه چیزی رو تعریف کردم دقیقا از اون روز تا همین حالا توش مشکل افتاده تا قبل به زبون اوردن خبری نبود شاید بگید اتفاقی بود ولی به طرز عجیبی پی بردم اینجا حرفی رو بزتی دقیقا برعکسش میشه

چشم هم وجود داره حتی تو قران هست و چیزیه که بین دونفره که برای هم خوب بخوان یا بد 

یه وقتایی یه سری تاپیک ها و کامنت ها رو میخونم با خودم میگم خوب شد نی نی سایت طراحی شد تا اونهایی که عقده و کمبود های درونشونو نمیتونن تو دنیای واقعی پیاده کنن و خریدار ندارن .... اینجا خالی کنن ،حسن بزرگ این قضیه اونجاست که  حداقل اینجوری حالت که داشت  بهم میخورد دگمه اف و میزنی و میری و نفس راحت میکشی و شکر میکنی همچین عقده ای هایی دور ورت نیستن .👌

بله خیییلی زیاد

من هر وقت چیزی از زندگیم اینجا گفتم شبش سر چیز بیخود ها! دعوامون شده😐

البته که زود رفع شده ولی خب همونم خیلی عجیبه و بار ها اتفاق افتاده! 

منم گاهی دلم میخواد مثله خانومای سایت عکس کادو یا چیزای دیگه ای که ذوقشونو دارم بذارم و خوشحالیمو تقسیم کنم ولی میترسم. 

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین...
برا خودم اتفلق افتاده مثلا اینجا یه چیزی رو تعریف کردم دقیقا از اون روز تا همین حالا توش مشکل افتاده ...

از پیامبر یه حدیثی داریم که میگه چشم زخم مرد و توی قبر میذاره و شتر و توی دیگ میخوابونه! 

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین...
1718