2726
خب موطلایی ها بزرگ میشن رنگش عوض ممکنه بشه شوهر مننننن طلاییییی بود اما الان بالاتر از سیاهی نیس کلا ...

رنگ چشم آبی بچه امکان داره برگرده؟ 

سال 1399/9/9 بهترین اتفاق زندگیم افتاد.. 🌈پای عشق باشه عزیزم خودتم زیاده خواهی ❤️محتاج دعاهاتونم برام با دلای پاکتون دعا کنین منم دعا تون میکنم💞
اذیت نکن

بخدا هستش ما معلم زیستمون چند سال پیش می‌گفت اون موقع ۵میلبون بود الانو نمیدونم

💙گروه آبی💙وزن اولیه 👈۷۵ 😮وزن شروع چالش پاییزی ۷۰😍وزن هدف چالش پاییزی  ۶۰ ❤تو مرا جان و جهانی 😍❤خداجون دورت بگردم جواب گریه هامو دادی 🥰🥰🥰🥰🥰آهای اونایی که دیسک کمر دارید هچوقت عقب نکشید هیچ وقت ناامید نشید هیچ وقت تسلیم نشید شما ها میتونید مثل من دوباره بهبودی کامل تون رو بدست بیارید 🥰🥰🥰🥰🥰روزگار صحنه غمگینی نیست بخند و بخند و شاد باش که عمر در گذر است همچوباد 🥰🥰🥰🥰🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خاله های من و مامانم و دایی هام همشون چشم سبز و موهاشون هم طلایی 

مامان بزرگم میگه به خاطر اب و هوا و غذا هاست ولی ژنی هم هست 

منم بچه بودم موهام طلایی بود

‏گناه منم مثل شما خوشگلیم بود، خدا گناهامو بخشید این شکلی شدم  
رنگ چشم آبی بچه امکان داره برگرده؟ 

عزیزم نگران نباش همون اوایل برمیگرده اگ بخواد عوض شه

اگ بچت شیش ماه یا یک سالش شده و چشماش رنگیه همون میمونه 

من چهل روزم شد رنگ چشام برگشت

2728
ی زوج تو اروپا (سفیدپوستان) بچشون سیاه پوست بود خیلی تعجب کرده بودن تحقیق کرده بودن ک جد جدشون سیاه ...

اوه ینی اینقد ژنشون از گذشته تا حالت تعقیر داشته؟ 

سال 1399/9/9 بهترین اتفاق زندگیم افتاد.. 🌈پای عشق باشه عزیزم خودتم زیاده خواهی ❤️محتاج دعاهاتونم برام با دلای پاکتون دعا کنین منم دعا تون میکنم💞
عزیزم نگران نباش همون اوایل برمیگرده اگ بخواد عوض شه اگ بچت شیش ماه یا یک سالش شده و چشماش رنگیه هم ...

8 ماهشه هنوز عوض نشده ینی دیگ نمیشه؟ 

خاله های من و مامانم و دایی هام همشون چشم سبز و موهاشون هم طلایی  مامان بزرگم میگه به خاطر اب ...

خدایا بچه ام چشمش بره به عمه هام چشم رنگی ان

💙گروه آبی💙وزن اولیه 👈۷۵ 😮وزن شروع چالش پاییزی ۷۰😍وزن هدف چالش پاییزی  ۶۰ ❤تو مرا جان و جهانی 😍❤خداجون دورت بگردم جواب گریه هامو دادی 🥰🥰🥰🥰🥰آهای اونایی که دیسک کمر دارید هچوقت عقب نکشید هیچ وقت ناامید نشید هیچ وقت تسلیم نشید شما ها میتونید مثل من دوباره بهبودی کامل تون رو بدست بیارید 🥰🥰🥰🥰🥰روزگار صحنه غمگینی نیست بخند و بخند و شاد باش که عمر در گذر است همچوباد 🥰🥰🥰🥰🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩
عزیزم نگران نباش همون اوایل برمیگرده اگ بخواد عوض شه اگ بچت شیش ماه یا یک سالش شده و چشماش رنگیه هم ...

چون ن من ژنشو دارم ن همسرم 

هرکی تو فامیل میاد خونمون میگ چشماش قشنگه ولی برمیگرده 

تازه سفید و چشم آبی هم هستن همشون🤣🤣🤣اون همه سبزه ی مو سیاه چشم قهوه ای تیره هم همشون منن،من😃 یه ...

😂😂😂

من اول اومدم بگم فك نكنم كسي اينجوري باشه

ديدم نه همه همينجورين 

فقط من موهام خرماييه و چشام به زوور قهوه اي روشن شده😁

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
خدایا بچه ام چشمش بره به عمه هام چشم رنگی ان

چشم ابی ها و بور ها معمولا طبع سرد دارن و طبع سرد ها درد زیاد میکشن 

استخون درد و درد های زنونه و اینا رو خیلی بیشتر حس میکنن

اما سبزه ها در برابر درد و مریضی مقاوم ترن

‏گناه منم مثل شما خوشگلیم بود، خدا گناهامو بخشید این شکلی شدم  
2706