1822
1823

؟؟؟؟؟ 

خیلی کنجکاو م 

مثلا خودتون یا همسرتون ژنشو نداشتین 

ولی بچه موهاش قرمز شده یا طلایی

سال 1399/9/9 بهترین اتفاق زندگیم افتاد.. 🌈پای عشق باشه عزیزم خودتم زیاده خواهی ❤️محتاج دعاهاتونم برام با دلای پاکتون دعا کنین منم دعا تون میکنم💞

خودم بچگی موهام طلایی بود سفید بودم اصلا کسی هم دواطراف نبود مثل من 

خدایا اینکه میگی از رگ گردن به من نزدیک تری توی فهم و شعور من نمیره بغلم کن💔😔  چقدر سخت است با درد بنویسی و با خنده بخوانند 🥺                      

موهای پسر بزرگ من طلاییه

ولی همسرم نه

موهای خودم هم طلائیه و موهای پسر کوچیکم قهوه ای روشن🙃

اره پسر جاریم هم طلائیه موهاش و پدر و مادر و حتما عمو و داییهاش اینجور نیستن

من یک فیمینیست هستم...♀️
خودم بچگی موهام طلایی بود سفید بودم اصلا کسی هم دواطراف نبود مثل من 

ای جان 

مادرت چیز خاصی می‌خورد ترو باردار بود؟ 

سال 1399/9/9 بهترین اتفاق زندگیم افتاد.. 🌈پای عشق باشه عزیزم خودتم زیاده خواهی ❤️محتاج دعاهاتونم برام با دلای پاکتون دعا کنین منم دعا تون میکنم💞

پزشک آنلاین متخصص کرونا

توی سایت دکتر ساینا از بهترین پزشکان متخصص آنلاین مشاوره پزشکی دریافت کنید

دخترم موهاش طلاییه من و شوهرم مشکی البته شوهرم بچگیاش ی خووووورده موهاش قهوه ای بوده

خدابهم ندادپسر😢جامو بندازه پشت در😁عروسم بگه جادوگری😈 عوضش داده گل دختری 👩‍👧جامو بندازه تو پنجدری روم بکشه لاحاف زری🛌 دومادم بگه تاجسری👑به به عجب مادرزنی😊😎
1825
موهای پسر بزرگ من طلاییه ولی همسرم نه موهای خودم هم طلائیه و موهای پسر کوچیکم قهوه ای روشن🙃 اره ...

خب خودتون چیز خاصی می‌خورد ین؟ 

یا جاریتون؟ 

1856
ای جان  مادرت چیز خاصی می‌خورد ترو باردار بود؟

نه چیز خاصی نمی خورد

خدایا اینکه میگی از رگ گردن به من نزدیک تری توی فهم و شعور من نمیره بغلم کن💔😔  چقدر سخت است با درد بنویسی و با خنده بخوانند 🥺                      
بچه دوستم هیچکدوم تو خانوادشون موطلایی چشم آبی نداشتن دوستم همون اوایل بارداریش رفت آمپول ژنتکیک تزر ...

جدی؟؟؟؟؟؟؟ 

کسی که ژنشو داشته باشه به بچشم میده حالا ممکنه تو بدن خودش بیان نشده اما تو بدن بچش بیان بشه دوتا سفید پوست باهم ازدواج کردن بچشون سیاه پوست شده بود چون ژنشو تو بدنشون داشتن اما خاموش بوده 

تو چرا نمی روی از من....؟! 🥀
1826
بچه دوستم هیچکدوم تو خانوادشون موطلایی چشم آبی نداشتن دوستم همون اوایل بارداریش رفت آمپول ژنتکیک تزر ...

قیمت آمپوله چنده؟

💙گروه آبی💙وزن اولیه 👈۷۵ 😮وزن شروع چالش پاییزی ۷۰😍وزن هدف چالش پاییزی  ۶۰ ❤تو مرا جان و جهانی 😍❤خداجون دورت بگردم جواب گریه هامو دادی 🥰🥰🥰🥰🥰آهای اونایی که دیسک کمر دارید هچوقت عقب نکشید هیچ وقت ناامید نشید هیچ وقت تسلیم نشید شما ها میتونید مثل من دوباره بهبودی کامل تون رو بدست بیارید 🥰🥰🥰🥰🥰روزگار صحنه غمگینی نیست بخند و بخند و شاد باش که عمر در گذر است همچوباد 🥰🥰🥰🥰🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩

هر کی هرچی میگه باور نکنید 

اخه این حرفا چیه خانوممم

ژن که تو اسپرم و تخمکه فقط

کاربری ۹۷،مدتی نبودم تو سایت دلم برا دوستام تنگ‌شده ♥️
یه همسایه داشتیم مادر بچه موهاش روشن پوستش سفید پدر سبزه مو مشکی بچشون موههش قرمز فرفری بود

وی خوداااا😍

من خودم ویار موز داشتم 

گفتم الان میمون میزام دقیقا عین اون فیلم طنزه 

ولی بچم موهاش خرمایی شد چشم رنگی ولی خیلی تلاش میکردم جز موز چیزایی بخورم ک بور بشه ولی نشد

1839