2726

کلا حوصله هیچکس و ندارم

فقط دوست دارم تنها باشم

معمولا کسی بهم زنگ بزنه دوست ندارم جواب بدم و نمیدم

خودم خیلییی کم به کسی زنگ میزنم اونم دعا میکنم جواب نده

بیشتر تنهایی خودمو دوس دارم فیلم دیدن و درس خوندن و 

همه ی اینا تنهایی خیلی بیشتر میچسبه بهم

اینم اضافه کنم با آدمای پایه و باحال بهم خوش میگذره

ولی بعد یه مدت دیگ خسته میشم حوصله ندارم

بعد عذاب وجدان دارم همیشه که تلفن و جواب نمیدم☹

چرا اینجوریم من؟

کاربر قدیمیم بنا به دلایلی خودم کاربریمو ترکوندم..

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
فلوکستین بخورید عالی میشید

من با خودم اوکیم سبک زندگیم اینه مشکل اینه ک عذاب وجدان میگیرم یا همش باید جواب پس بدم

چرا نمیای چرا جواب نمیدی خب حوصله ندارممم☹

منم 

یادداشت: آنها که موهای صاف دارند فر می‌زنند و آنها كه موی فر دارند موی‌شان را صاف می‌كنند ...عده‌ای آرزو دارند خارج بروند و آنها كه خارج هستند برای وطن دلشان لك زده و ترانه‌ها می‌سُرايند...مجردها می‌خواهند ازدواج کنند متأهل‌ها می‌خواهند مجرد باشند! عده‌ای با قرص و دارو از بارداری جلوگيری می‌كنند و عده‌ای ديگر با قرص و دارو میخواهند باردار شوند!لاغرها آرزو ﺩﺍﺭﻧﺪ چاق بشوندو چاق‌ها همواره حسرت لاغری را می‌كشند شاغلان از شغلشان می‌نالند بیکارها دنبال همان شغلند فقرا حسرت ثروتمندان را می‌خورند ثروتمندان دغدغه‌ی نداشتن صفا و خون‌گرمیِ فقرا دارند؛ افراد مشهور از چشم مردم قایم می‌شوند مردم عادی می‌خواهند مشهور شده و دیده شوند! سیاه‌پوستان دوست دارند سفیدپوست شوند و سفیدپوستان خود را برنزه می‌کنند ...و هیچ‌کس نمی‌داند تنها فرمول خوشحالی این است: "قدر داشته‌هایت را بدان و از آنها لذت ببر" قانونهای ذهنی می‌گویند خوشبختی یعنی "رضایت"، شکرگزاری؛مهم نیست چه داشته باشی یا چقدر، مهم این است که از همانی که داری راضی و شکرگزار باشى ...آنوقت ”خوشبختی❤️ ...!
دقیقا عین منی

بعد من خیلی فکر میکنم مثلا یه چایی ک بخورم از جهان کلا پرت میشم یک ساعت به رو به روم خیره میشم

خیلیم با خودم حرف میزنم😂

2706