2733
2734

من صبح رفتم خریدای سوپری و نونوایی رو انجام دادم

ظهرم مامانم مواد الویه( یعنی سیب زمین ابپز پوست نکنده و... یعنی فقط پخته بود) من دیگه بقیه کاراشو کردم 

الان میگه تو کار نمیکنی پاشو اتاقو جمع کن😐 شما خیلی کار میکردین؟

در تاریخ 99/9/9 بهترین اتفاق زندگیم افتاد. به ارامش دست یافتم و همه چیز برای رسیدن به ارزوهایم فراهم شد به خدای خود نزدیک تر شدم و خانواده ام غرق در ارامشی بی پایان شدند

همشون همینطورن

تیکر تولدم مجردممممم 😘دنبال دعوا نیستم تا وقتی میش با حرف زدن مشکلو حل کرد  اگ جوابتو ندادم این ب این معنی نیست ک جوابی نداشتم این ینی اینک من با ابلهان بحثی ندارم ❤️🤗 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
همشون همینطورن

راه چاره چیست؟😐

در تاریخ 99/9/9 بهترین اتفاق زندگیم افتاد. به ارامش دست یافتم و همه چیز برای رسیدن به ارزوهایم فراهم شد به خدای خود نزدیک تر شدم و خانواده ام غرق در ارامشی بی پایان شدند
2738
من نمیگم خیلی کار میکردم ولی هرچقدم کار میکردم میگفت هیچ کاری نمیکنی☹😕

پس مامان همه این شکلیه😂

خرید هارو که داداشم میکنه

من چون مامانم شاغل تمیز کاری ها با منه 

ولی اشپزی اصلاااا 

یعنی مامانم میگه برای خودت غذا درست کن میگم نه حاضرم از گشنگی بمیرم ولی غذا درست نکنم متنفرم از این کار 

*کتاب من یک زنم رو حتما بخونید * 
2706