1818
1823

خانما التماستون میکنم خانما خواهش میکنم این تاپیکو پربازدید کنید تمناتون میکنم هر کاری بگین میکنم😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭

خودم چن وقت پیش یکی گف تاپیکو پربازدید کنید من گفتم این چه مسخره بازیه ولی حالا درکش میکنم 😭😭😭😭الهی خدا سر دشمنمم نیاره

خانما مامانم مریضه نمیدونم چشه نمیدونم مریضی داره یا نه فقط میدونم بخواطر اینکه من غصش دادم بهش میگم بریم دکتر میگه نه میخوام همینجا بمیرم خانما اون چیزیش بشه من میمیرم به جون عزیزتون قسمتون میدم دعا کنید چیزیش نباشه دعا کنید خوب شه😭😭😭😭😭😭😭😭🖤🖤🖤😭😭😭😭😭😭😭😭خانما دعا کنید درد و بلاش بخوره تو سر من کثافت دعا کنید هر بیماری و مریضی که داره برا من بیاد اون خوب شه خانما قسمتون دادم دعا کنید😭😭😭😭😭😭😭😭😭تروقران دوستاتون تگ کنید اون چیزیش بشه من میمیرم خدایا مامانمو به تو میسپارم😔😔😔😔😔😭😭😭😭😭😭

[:ما به ارزوهایمان یک رسیدن بدهکاریم🌺
عفونت مجاری ادرار دارید؟ عفونت شما موقتی خوب میشود و دوباره باز میگردد؟ 
داروی کانفرون بیونوریکا آلمان مشکل شما را برطرف می کند.
1825

انشالله خوب میشه

لطفا برا شادی روح خواهرم با دلهای پاکتون صلوات بفرستید خدا هیچگاه داغ عزیزی رو بهتون نشون نده  برخی دوستای نی نی سایتی که بمن لطف دارن ماجرای فوت خواهرمو میپرسن خواستم اینجا بنویسم زحمت نشه براشون . تو سن ۳۵سالگی فوت شد متاهل بود با دوبچه ۱۳و۷ساله . تو کبدش توده بود درعرض فهمیدن همانا یماه بعدش فوت شدن همانا الان بچه هاشم نامرد مادرشوهرش نمیزاره ببینیم خدا رفتگان شمارو هم بیامرزه  

براشون صلوات فرستادم 

لطفا برا شادی روح خواهرم با دلهای پاکتون صلوات بفرستید خدا هیچگاه داغ عزیزی رو بهتون نشون نده  برخی دوستای نی نی سایتی که بمن لطف دارن ماجرای فوت خواهرمو میپرسن خواستم اینجا بنویسم زحمت نشه براشون . تو سن ۳۵سالگی فوت شد متاهل بود با دوبچه ۱۳و۷ساله . تو کبدش توده بود درعرض فهمیدن همانا یماه بعدش فوت شدن همانا الان بچه هاشم نامرد مادرشوهرش نمیزاره ببینیم خدا رفتگان شمارو هم بیامرزه  
1841

اللهم صل علی محمدوآل محمد

همسرجانم جان جانانم جانانه جان میدهم به جانت💏دوستت دارم تاابدویک روز💏خدایاازعمرم کم کن به عمرش اضافه کن💏سایه ات ازسرماکم نشودحضرت یار💏بهترین هدیه ی خدابودی برام همسرم💏تاآخرین لحظه زندگیم عاشقانه کنارت میمانم همسرم💏

فقط 26 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دُدَر بختیاری😍👊ننه ی سایت😐✌ من دکترای روانشناسی بالینی دارم با رتبه دورقمی بهترین دانشگاهو روانشناسی قبول شدم ولی از بچگی آرزوم بود جراح قلب بشم بخاطر همین دارم دوباره درس میخونم تا سه سال دیگه کنکور بدم🙃🧡توم اگه مثل من این آرزو رو داری ازهمین امروز شروع کن 🙆‍♀️💜فراموش نکن ما میتونیم توی هرسنی به آرزومون برسیم 🧡💙🦋تو تاپیک ٠٠لیدای گاگای ٠٠من اگه حرفی داری که فک میکنی لازمه بدونم بهم بگو💙🦋     مامان باران 👧♥بن سان👦💙باوان👧شکر خدا را که در پناه ♡حسینم♡ عالم از این خوبتر پناه ندارد🖤
1794

هستی چیشده؟

فقط 17 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
💚آب اگر ریخت فدای سرت ای یار بیا...💚                          💚یا عباس(ع)💚.                                                                   💟دخترم بی صبرانه منتظرتیم💟

همسرجانم جان جانانم جانانه جان میدهم به جانت💏دوستت دارم تاابدویک روز💏خدایاازعمرم کم کن به عمرش اضافه کن💏سایه ات ازسرماکم نشودحضرت یار💏بهترین هدیه ی خدابودی برام همسرم💏تاآخرین لحظه زندگیم عاشقانه کنارت میمانم همسرم💏

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دُدَر بختیاری😍👊ننه ی سایت😐✌ من دکترای روانشناسی بالینی دارم با رتبه دورقمی بهترین دانشگاهو روانشناسی قبول شدم ولی از بچگی آرزوم بود جراح قلب بشم بخاطر همین دارم دوباره درس میخونم تا سه سال دیگه کنکور بدم🙃🧡توم اگه مثل من این آرزو رو داری ازهمین امروز شروع کن 🙆‍♀️💜فراموش نکن ما میتونیم توی هرسنی به آرزومون برسیم 🧡💙🦋تو تاپیک ٠٠لیدای گاگای ٠٠من اگه حرفی داری که فک میکنی لازمه بدونم بهم بگو💙🦋     مامان باران 👧♥بن سان👦💙باوان👧شکر خدا را که در پناه ♡حسینم♡ عالم از این خوبتر پناه ندارد🖤

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1845