2737
2734

سلام.من دخترم ۱۳ ماهشه خیلی کم‌وزن و بد غذا و بی اشتهاست میخوام بهش مولتی سانستول بدم.آهن دارش دیگه گیر نمیاد ولی زینک دارش هست نمیدونم برای اشتها کدومش بهتره و آیا زینک دارش و بدم رو اشتهاش تاثیر داره؟

مامانایی که به بچه هاتون سانستول دادین میشه راهنمایی کنید؟

😍😍😍بالاخره نفس مامان دنیا اومد😍😍😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یه دستمال بنداز زیرش یه قاشق  دستش. بعد بذارخودش بخوره. خودتم  قاشق بذار دهنش. کارتونی. پیام بازرگانی. اهنگ های بچه محل دانلود کن بذار. تیکه های سینه مرغ حپه حپه سرخ کن با سیب زمینی سرخ شده بذار جلوش میخوره. خودش برمیداره. به غذاشم نمک و طعم بده.    سبک غذاشو عوض کن.  مولتی و اهن ایرانی بده.  

2728
یه دستمال بنداز زیرش یه قاشق  دستش. بعد بذارخودش بخوره. خودتم  قاشق بذار دهنش. کارتونی. پی ...

عزیزم همه ی این راه ها رو رفتم فایده نداره اصلا نمونی بچه ی من و هیچکس ندیده مادر خودم و مادر شوهرمم نتونستن کاری کنن.روزی سه بار از دستش گریه میکنم.

عزیزم همه ی این راه ها رو رفتم فایده نداره اصلا نمونی بچه ی من و هیچکس ندیده مادر خودم و مادر شوهرمم ...

چون بچه ها باهوش هستن بفمن روی یه چیزی حساسی بدترمیکنن. منم با بچه هام به مشکل میخورم مثلا یه هفته یا چندروز بازی درمیارن اما من اصلاتوجه نمیکنم بهشون. اگکنارغذاش شربت زعفران و ابلیمو درست کن یا سالاد شیرازی با ابلیمویا کاهو یا ماست بچه ها کنار غذاشون دوس دارن. من فقط میدونم اون شرربت ها عصبی و بدترمیشن. 

چون بچه ها باهوش هستن بفمن روی یه چیزی حساسی بدترمیکنن. منم با بچه هام به مشکل میخورم مثلا یه هفته ی ...

ممنونم از راهنماییت عزیزم.چون همه راه ها رو رفتیم و نتیجه نداده دیگه بریدم و ناچارم اینم امتحان کنم جثش اندازه ی شش ماهه هاست.

2738
قد و وزنش چقدره؟یکسالگی ک بهداشت بردینش؟

وزنش و فقط میدونم ۷ و ۳۰۰ فقط واکسن زدیم و سریع اومدیم بخاطر کرونا قد و وزنش نکردیم دقیقا واکسن یکسالگیش برابر با اوضاع بد تهران شد.

قدش فک کنم بین ۷۵ سانت تا ۸۰

2706