2726
عنوان

بمب آهنگگگ بچه ها

74 بازدید | 6 پست

بچه ها هر چی آهنگ سیستمی توپ دارین بریزین وسط

خیلی گومپ گومپی باشه

یک💖دووو👝سعععععع🎈🎈🎈حالااع...😸😸😸😸😸 الماسی چقده گشنگع  ازهمه رنگع😝😝😝 رنگ امضام چرا عوض نمیشع😑😑😁اهای همه گلا میدونن😚😚 من نیام سایتشون خلوته😚😚😚😘😂😂😂😂مو فرفری😍😍چال لپ دارم ی دنیا  اهااای چاپلوس مدرسه😒بیا ....یادم بده چجوری دل معلمارو میبردین😒😒😒😒😒

کسی نیس

یک💖دووو👝سعععععع🎈🎈🎈حالااع...😸😸😸😸😸 الماسی چقده گشنگع  ازهمه رنگع😝😝😝 رنگ امضام چرا عوض نمیشع😑😑😁اهای همه گلا میدونن😚😚 من نیام سایتشون خلوته😚😚😚😘😂😂😂😂مو فرفری😍😍چال لپ دارم ی دنیا  اهااای چاپلوس مدرسه😒بیا ....یادم بده چجوری دل معلمارو میبردین😒😒😒😒😒

اهنگ گومپ گومپی گوش نمیدم معمولا ریمیکس اهنگایی ک میخوام رو میگوشم😐

بعد چندماه برگشتم😍❤فدای @bellatrixlstrang بشم ک پشتمو خالی نکرد💋پاترهدم  ادمک خرنشوی گریه کنی ؛ کل دنیا سراب است بخند🍃

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اهنگ گومپ گومپی گوش نمیدم معمولا ریمیکس اهنگایی ک میخوام رو میگوشم😐

اشکال نداره اونارم بگو

2728

اهنگ سیستمی میخوای برو از کانال Deej_la دانلود کن پیشنهاد میکنم برو به اولین پیام کانالش از اول دانلود کن من تقریبا همه اهنگای این کانالو دارم خیلی انرژی دارن 

✈🇺🇸
اشکال نداره اونارم بگو

گل عشق

از عالم و ادم سری

یه نم بارونو هوای تهرون

بعد چندماه برگشتم😍❤فدای @bellatrixlstrang بشم ک پشتمو خالی نکرد💋پاترهدم  ادمک خرنشوی گریه کنی ؛ کل دنیا سراب است بخند🍃