2737
2734
عنوان

حال بد بعد از زایمان

798 بازدید | 55 پست

۶روزه زایمان کردم.خیلی سخت بود.الانم حالم خوب نیس.همش بغض دارم.حالا از کار دیشب شوهرم همش گریه دارم.بنظرتون بخاطر حساسیت بعد زایمانه؟یاحق دارم؟

تا دیروز مادرشوهرم پیشم بود،دیروز گفت میخام برم.رفته بود خونه ی دخترش،چن دست لباس برا نی نی خریده بود،داده بود شوهرم.بعد ی چیز جا گذاشته بود اومد خونه ک ببره.گفت چنتا لباسم براش خریدم دادم باباش.شوهرم ک اومد گفت اینا مامان جونش خریده.۵۰۰تومن شده.بپوش برا پسرم.تو این چن روزم هی میگفتن ک لباس نداره.الان ب شوهرم گفتم تو گفتی بخره؟گفت اره خودم گفتم.خیلی ناراحت شدم.انگار بهم فوش دادن

عضو تاپیک بامداد خمار.تاریخ شروع ۷بهمن۹۹  زیرگروهابییییی💎وزن شروع۷۰👈وزن هدف۵۹....قد۱۶۳.رژیم شیردهی👨‍👩‍👦🌸🍼همت من به بلندای درخت ارزوست...من میتونم خوش هیکل باشم📸

مامانمم خیلی ناراحت شد

عضو تاپیک بامداد خمار.تاریخ شروع ۷بهمن۹۹  زیرگروهابییییی💎وزن شروع۷۰👈وزن هدف۵۹....قد۱۶۳.رژیم شیردهی👨‍👩‍👦🌸🍼همت من به بلندای درخت ارزوست...من میتونم خوش هیکل باشم📸

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

الهی بگردم

آره منم مثل شما بودم ب شدت حساس شده بودم. زایمانم خیلی سخت بود و خسته کننده....

همش گریه میکردم

حسین جان! پسرانت همگی نام علی بنهادی! جان عالم ب فدای دل بابایی تو😍😍😍       ای عهده دار مردم بی دست و پا حسین...                       
2728
مگه سیسمونی با کی هس توی رسم شما؟

دختر

اما من خودم زیاد نخریدم ک مناسب سنش براش بخرم.من خودم حقوق دارم میتونسم بخرم براش

الهی بگردم آره منم مثل شما بودم ب شدت حساس شده بودم. زایمانم خیلی سخت بود و خسته کننده.... همش گری ...

این چن روزه خیلی نارحتم.الان ک از صب اشکام میان همش.شوهرم میتونس ب خودم بگه

دختر اما من خودم زیاد نخریدم ک مناسب سنش براش بخرم.من خودم حقوق دارم میتونسم بخرم براش

خب اونا هم‌میدونن ک شما دارید.اگه از روی ترحم بود باید ناراحت بشی گلم.مادرشوهر من هنوز بچم بدنیا نیومده و باردار هم نبودم براش لباس نوزادی خرید

2738
مگه شما سیسمونی ندادین

لباس زیاد نخریدم ،چون گفتم متناسب باوزن و پوست بچه خرید کنم.

خب قبل از بدنیا اومدن چند دست صفر و دوصفر میخریدی اشکال نداره مادربزرگش خریده غریبه که نبوده

اخه شوهرم پولشو داده.بعد مامانش اومده میگه میخاسم کادو بگیرم براش دیدم لباس بهتره.

لباسم براش خریدم،اما ن زیاد.چنتاشم براش کوچیکن

لباس زیاد نخریدم ،چون گفتم متناسب باوزن و پوست بچه خرید کنم.

خوب کردی

حسین جان! پسرانت همگی نام علی بنهادی! جان عالم ب فدای دل بابایی تو😍😍😍       ای عهده دار مردم بی دست و پا حسین...                       
2706