2737
2734
عنوان

مشاوره بدین لطفا

462 بازدید | 29 پست

من با پدرو مادر خودم قطع رابطه کردم بخاطر اذیت هاشون

پدر شوهر و مادر شوهرمم تا حالا زیاد توهین کردن بهم

علاوه بر اون دستمم شکسته

حالا شوهرم میگه فردا بریم خونه مادر شوهرم

انتظار داره با دست شکسته کار کنم اونجا

چیکار کنم

صاحب یه کسب و کار اینترنتی با درآمد فوق العاده و کسانی که میخوان به آرزوهاشون برسن میتونم کار رو بهشون معرفی کنم

یه جاری دارم خونه پدر شوهرم میشینه 

همش بی احترامی میکنه ب من و ب مادر شوهرم مبگه منوراه ندن خونشون

صاحب یه کسب و کار اینترنتی با درآمد فوق العاده و کسانی که میخوان به آرزوهاشون برسن میتونم کار رو بهشون معرفی کنم

چندوقت قبلم میخواستم برم‌ خونه مادرشوهرم

مادرشوهرم گفت نیاین فریبا خانوم گفته شما بیاید برا شام نمیاد بالا

شما نیاین که اون بیاد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مسلما وقتی دستت شکسته باشه کار سختی بهت نمیسپارن 

ودر مورد قطع رابطه با خانواده خودتون من فقط یه نظر میدم عزیزم هیچ وقت هیچ جای دنیا هیچکس برات خانواده خودت نمیشن مطمعن باش

تیکر به وقت کنکور ۱۴۰۱❤دعا کنید شاید بزرگترین دعای شما کوچکترین معجزه خدا باشه💖☺
2728

مطمینی مسکل از خودت و همسرت نیس؟ هردوخانواده بد هستن؟ بعد چ حورب حلصل تربیت دوخانواده بد، خوب دراومده؟ 

برنخوره ها. فقط نوشتم ک یه کم فک کنی. ساید مشکل از جای دیکه اییه

من‌ مادر دو فرشته آسمانیم💫💫 یکی در دستان خدا آرمیده و دیگری در آغوش من💞 
چندوقت قبلم میخواستم برم‌ خونه مادرشوهرم مادرشوهرم گفت نیاین فریبا خانوم گفته شما بیاید برا شام نمی ...

فریبا خانممممم

اون چکار میکنه که شما نمیکنی 

من بودم عمرا نمیرفتم بخاطر فریبا خانم به پسرش گفته شما نیاین این دفعه هم تو نرو بگو یبار فریبا خانوم ناراحت نشن

تیکر به وقت کنکور ۱۴۰۱❤دعا کنید شاید بزرگترین دعای شما کوچکترین معجزه خدا باشه💖☺
مسلما وقتی دستت شکسته باشه کار سختی بهت نمیسپارن  ودر مورد قطع رابطه با خانواده خودتون من فقط ...

هردفعه میرفتم خونمون با گریه و‌فوش برمیگشتم از بس داد میزدن و اذیتم‌میکردن

حالا با دست شکسته رفتم چون دوتا بچه دارم نمیتونستم کارامو کنم

انقدر داد زدن و فوشم دادن و بیرونم کردن

2738
هردفعه میرفتم خونمون با گریه و‌فوش برمیگشتم از بس داد میزدن و اذیتم‌میکردن حالا با دست شکسته رفتم چ ...

خب چرا عزیزم این باید یه دلیل داشته باشه

مطمینی مسکل از خودت و همسرت نیس؟ هردوخانواده بد هستن؟ بعد چ حورب حلصل تربیت دوخانواده بد، خوب دراومد ...

ن گلم 

ببین خونواده من کلا خوب نیستن

خودمم میدونم

خونواده شوهرمم همه برادر شوهرام میگن فریبا یه دعایی چیزی داده پدر شوهر و مادر شوهرم که عوض شدن‌و دختره هیچکاری نمیکنه میپرستنش

خب چرا عزیزم این باید یه دلیل داشته باشه

از اول از بس کتک میخوردم خونه بابام و اذیت میشدم ازدواج کردم

خیلی بی ادبن و دعوایی

گفتم توروخدا جلو بچه هام رعایت کنین کار بد نکنین یاد بگیرن .

بابام انقدر فوش داد و دعوا کرد و مامانمو زد و ....،😐

والا عقلت کمه اگه بری و خیلی بی ارزشی ببخشیدا

قطع رابطه کردم 

حالا شوهرم میگه بریم خونع مامانم

چیکار کنم

2706