2726
عنوان

تغییرشماره واتساپ

398 بازدید | 11 پست

بچه هامن شمارمو تو واتساپ تغییر بدم گزینه اینکه شماره جدیدم برا کیا بره ک براچندنفرفعال کنم،بعدش گفتگوهام باهاش هم برای اون شخص پاک میشه یانه 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بعد برا بقیه ک تو مخاطبینم انتخاب نکردم و شماره جدیدمو ندارن اونا چی؟برا اونا پاک میشه یا فقط میزنه ...

اصلا تو واتساپ حذف اکانت وجود نداره با تغییر شماره 

اگه امضامو دیدی واسم دعا کن به حاجتم برسم یه صلوات واسم بفرست❤😘😍
2728

واتساپ چیزی به نام حذف اکانت دائم نداره یعنی کسی که باهاش چت کردی نمیفهمه دلیت کردی مگه بره تو مخاطبا بروزرسانی که اونجا نیستی وگرنه تو صفحه چتت یا اکانتت هیچزی نمیزنه😕

از هرچیزی که خوشم نیاد و مطابق سلیقه و افکارم نباشه گزارش میزنم!حتی امضات،اسم کاربریت،اعتقاداتت،و اینکه حلیم رو نمک بخوری!                                        بله من یه نی نی سایتی اصیلم که دنیا باید بر وفق نظریات گرانبهام باشه😕                                
پس من شمارمو تغییر بدم اکانت قبلیم ک بقیه دارنش چی میشه برا اونا؟

همچی باقی میمونه 

حتی دیلیت اکانت هم کنی باز چت پاک نمیشه فقط شمارت تو قسمت مخاطبین نیست 

اگه امضامو دیدی واسم دعا کن به حاجتم برسم یه صلوات واسم بفرست❤😘😍
یعنی باهمون شماره قبلیم هنوز دارتش،آره؟

اره همون شماره قبلی اگه میخای کسی شماره جدبدت رو نداشته باشه بلاکش کن 

از هرچیزی که خوشم نیاد و مطابق سلیقه و افکارم نباشه گزارش میزنم!حتی امضات،اسم کاربریت،اعتقاداتت،و اینکه حلیم رو نمک بخوری!                                        بله من یه نی نی سایتی اصیلم که دنیا باید بر وفق نظریات گرانبهام باشه😕                                
اره همون شماره قبلی اگه میخای کسی شماره جدبدت رو نداشته باشه بلاکش کن 

تو مخاطبینم فقط چندنفرو انتخاب کردم اون گزینه اینکه شماره جدیدم براشون بره رو انتخاب کردم،پس برا بقیه نمیره درسته؟یعنی حتما باید بلاکشون کنم؟

تو مخاطبینم فقط چندنفرو انتخاب کردم اون گزینه اینکه شماره جدیدم براشون بره رو انتخاب کردم،پس برا بقی ...

اره