2733
2734
من گرمی ۷۰ خریدم  ۷۰ فروختم شد ۱۳۰ ۱۵۰ گرم  بود 😐یه خونه ی زشت خریدم که حتا نمیشه تو اتا ...

منم گرمی 145 خریدم گرمی 140 فروختم.. باز خوبه واسه خونه دادی قیمت خونه هم بالا رفت..خیرشو ببینین.. من بخاطر وام مسکن اولی که دوسال بانک باشه فروختم... که همش ضرر بود چون ارزش طلا دقیقا 10 برابر شد ولی ارزش پولم تو بانک صفر بود... اگه طلاهامو داشتم لازم به گرفتن 120 تومن وام نبود بیشترم داشتم

و انسان به اندازه ی امنیتی که به دیگران میدهد،مومن است🕊

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

این مدلی تو بازار هست فکرکنم قبلا دیدم

اینجا تبادل نظر میکنیم محترم باشیم💜👤 یه وقت دیدی جواب کاربر بی منطق ندادم چون اصلا ریپلای شو نخوندم جواب آدمهای مریض نباید داد😊 نی نی یار محترم صدا میزنم رسیدگی کنه😆
2728
این مدلی تو بازار هست فکرکنم قبلا دیدم

بله قبلا بود اما به تازگی من چه اصفهان و چه کرمانشاه رو گشتم متاسفانه موفق نشدم پیدا کنم.

خانومایی که میخوان لاغر و خوش اندام بشن درخواست دوستی بدین که راهنمائیتون کنم عزیزان🌸💜
الهی بمیرم  برات با این مملکت 😭😭😭

خدانکنه عزیزم... کسی که روزی میده خداست..همش میخوام تاحدی سرمایه داشته باشم که ارامش داشته باشم.. توکل برخداباشه

و انسان به اندازه ی امنیتی که به دیگران میدهد،مومن است🕊
2738
2706