2737
2734
عنوان

خانوما همسرم دروغ میگه؟؟قسمتون میدم ب نینی تو شکمم حالم خیلی خرابه

| مشاهده متن کامل بحث + 1452 بازدید | 88 پست
چیکار کنم توروخدا کمک

ایرانسل من رو نصب کنی تمام خطایی که به اسمش هست معلوم میشه 

ولی بخاطر نی نیت به خودت مسلط باش اگه میخای بمونی نزار قبح قضیه بریزه به التماسش قانع شو تا حساب ببره 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
جدا شدن نمیتونم کاش تک دختر نبودم واقعا شرایطم سخته...بقران دوسش دارم ب خودشم گفتم ولی منو درک نکرد ...

خب پس نیفت دنبال شکایت ولی اتمام حجت کن

تو عصبانیت گفته

حتما دوست داره ک.میگه گوشیم مال تو

بخدا شوهر من رمز گوشیش جلو.من نمیزنه

من ب نفسای شما ایمان دارم، برام دعا کنید، منم براتون دعا میکنم😃
جدا شدن نمیتونم کاش تک دختر نبودم واقعا شرایطم سخته...بقران دوسش دارم ب خودشم گفتم ولی منو درک نکرد ...

رگ میزنم این حرفا و ضعیف بازیا چیه 

خودتو نباز اصلا حتی شده بخاطر اون بچه 

خب میشه کمکم کنین؟؟

والا شوهر منم اول ازدواج به دوست دختر سابقش پیام داده بود اونم جک بودا پیام اونطوری معنی دار نبود بعد زنه برداشته بود به شوهرم یه طومار مطالب عاشقانه نوشته بود منم زنگ زدم دیدم زنه آروم صحبت میکرد میگفت مهمون دارم مزاحم نشو خانواده شوهرم اینجان منم گفتم تو مگه نمیدونی این ازدواج کرده بهش پیام عاشقانه میدی اونقدر زنگ میزنم تا شوهرت جواب بده بعد کلی هم فحشش دادم زنه به گوه خوردن افتاده بود قسمم میداد و میگفت غلط کردم گوه خوردم دیگه برای همیشه پاک میکنم شماره اشو.از این طرف هم تو خونه خودم یه قشقرق به پا کردم گفتم طلاق میخوام(این تهدید بودا)

بعد گوشی شوهرمو از طبقه سوم پرت کردم تو حیاط خورد خاک شیر شد سیم کارتشو هم آتیش زدم رفت خط جدید گرفت

2738
مردا از دس رفتن همین الان مرد متهل به من گف چه اشکالی داره یه مرد متهل با دخترا دوس باشه   خدا ...

اون یارو گه خورده،زر زیادی زده،املای درست متهل هم اینه👈متاهل

خدایا خواهش میکنم به زودی روزای خوب و شاد بیان و پایدار باشن

بزار خیالتو راحت کنم 90 درصد مردا همونین ک دقیقا فکر میکنی...پس اگه زندگیت خوبه و شوهرت نمیزاره آب تو دلت تکون بخوره...انقد پیگیر نباش...فقطو فقط مث سگ بترسونش...بش بگو میدونم دیگه مزه ای کثافط کاریا رفته زر دندونت فقط واااای ب حالت ی چی دیگه ازت ببینم...طلاق میگیرم بچتم میدم خودت بزرگ کن ک بفهمی ی من ماست چقد کره داره

در دو چشم من نشین ای آنکه از من من تری...! حضرت مولانا
والا شوهر منم اول ازدواج به دوست دختر سابقش پیام داده بود اونم جک بودا پیام اونطوری معنی دار نبود بع ...

خوشبحالت ....الان این گوشیشم گذاشته رفته ولی من مطمعنم اون سیم کارت رو

حالا شوهر بدبخت من بلد نیست بسته اینترنت بخره من زور میگم بش

فک میکنی ساده😂😂😂

ترفندشونه

مردا همه چی بلدن

شوهر منم هی ادا درمیاورد بلد نیستم گوگل سرچ کنم و نمیتونم اسکرین شات بگیرمو ....... ولی همشو فوت آب بود😁

2706