2737
2734
عنوان

کرونا خفیف

180 بازدید | 3 پست

بچه ها کسی هست علائم خفیف داشته و کروناش مثبت باشه بچه های من دوشب تب کردن و الان حس بویاییشون ضعیف شده خودمم چند روز سرفه زدم بعد خوب شدم حالا ابریزش بینی دارم میه کرونا باشه میترسم برم دکتر فعلا تو خونه خودمون قرنطینه کردیم الان تقریبا ۴ روزه شدید تر میشیم یا نه 

کرونا هست احتمالا عزیزم ولی خداروشکر خیلیی خفیفه نه دکت اصلا نمیخواد تنگی‌نفس و سسرفه های قطاری تب بالا اینا باهم‌بود باید بری پزشک

الان مایعات فراوان اب میوه سوپ گرم دمنوش اویشن پونه کوهی دارچین دوغ خونگی اینا عالیه مصرف کن انشالله زود زود برطرف میشه

کرونا هست احتمالا عزیزم ولی خداروشکر خیلیی خفیفه نه دکت اصلا نمیخواد تنگی‌نفس و سسرفه های قطاری تب ب ...

مرسی عزیزم ممکنه بعد چند روز علائمش بیشتر بشه ؟؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مرسی عزیزم ممکنه بعد چند روز علائمش بیشتر بشه ؟؟

نه دیگه انشالله رد کردین عمدتا یه هفته اولو رد بشه دیگه بقیشم اتفاقی نمیوفته ولی واسهدشما قشنگ‌معلوم خداروشکر خفیف

فقط خواهشا استرس نگیرین و مرتب استراحت کنین به خودتون برسین که سیستم ایمنتون ضعیف نشه

تا سه هفته هم‌قرنطینه باید باشین چون ناقلین ممکن دیگران الوده بشن

انشالله واسه همه سلامتی تن درستی باشه

2728