2726
عنوان

اوپرا جون میاین؟😍

312 بازدید | 15 پست

@اوپرا    

سلام

من امسال فارغ التحصیل کارشناسی روانشناسی از یک دانشگاه خوب دولتی شدم اما برای اینکه امسال اقدام کنم برای ارشد یا این که برم دنبال کار شک دارم

روانشناسی هم اینجوریه که باید دوتا مقطع دانشگاهی پشت هم مدرک داشته باشی تا بتونی کار کنی.

الان وقتم آزاده متاهلم و بچه ندارم

البته به کار نیمه وقتم از طرف دانشگاه پیشنهاد شده که باید ببینم قبول میشم یا نه اگه بشه خیلی خوبه برای سابقه م.

هدفم ادامه تحصیل هست و حتما میخوام شاغل هم بشم در آینده

نظرتون چیه؟❤

به جای خوندن تاپیک های بی محتوای نینی سایت تاپیک "من خودم را دوست دارم" از بانو آرتمیس رو حتما بخونین.   ..                                                                                 اگر تنبلی تخمدان دارید این پیج رو در اینستاگرام ببینید: niloufarpcossupport                                                 همچنین این تاپیک رو از کاربر funlife:                             بچه های تنبلی تخمدان بیاین تاپیک رو پربازدید کنین

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

دوستان😅😂

به جای خوندن تاپیک های بی محتوای نینی سایت تاپیک "من خودم را دوست دارم" از بانو آرتمیس رو حتما بخونین.   ..                                                                                 اگر تنبلی تخمدان دارید این پیج رو در اینستاگرام ببینید: niloufarpcossupport                                                 همچنین این تاپیک رو از کاربر funlife:                             بچه های تنبلی تخمدان بیاین تاپیک رو پربازدید کنین

@اوپرا   یه چیز دیگه

روانشناسی بهتره یا مشاوره؟

اوپرا مشاوره؟

مادربزرگ مادرم زن قشنگی نبود اما مردم میگفتن مهره مار داره بعضیام میگفتن ساحره س. همه عاشقش میشدن. مرد و زن. مرید زیاد داشت، خیلی زیاد. هر جا مینشست همه جذبش میشدن. زیاد میدونست. عجیب بود. شوهرش انقدر عاشقش بود‌ که کور شده بود. چشمش فقط “خانوم” رو میدید. زندگی رو به پاش ریخت، جوونیشو ،عشقشو،مالشو. براش دیوان شعری هم گفت. تا “خانوم” غذا نمیخورد او‌ لب به غذا نمیزد تا “خانوم” تایید نمیکرد او هیچ کاری نمیکرد.” خانوم” که مرد دو روز و ده ساعت بعد او‌هم از غصه دنیا رو ترک کرد.............................من دنیا امدم. روزی روی پای پدرم نشسته بودم شیرین زبونی میکردم، پنج سالم بود. “خانوم”طولانی نگاهم کرده بود و به مادرم گفته بود: ساویس مهره مار داره...❄️💎                                      🤍من یک عدد غواصم🏊🏻‍♀️ دنیای زیر آب خیلی قشنگتر از دنیای روی آبه..🖤 🧜🏻‍♀️🐬🐋      امضام زندگیه خودمه.       
دوستان😅😂

گلم شما باید ایشون رو تو یکی از تاپیکات صدا بزنی و براشون کامنت بزاری.

اینجا خب بقیه هم کامنت میزارن.تاپیک اختصاصی نمیشه دیگه.😅

در تاریخ 99/9/9 بهترین اتفاق زندگیم افتاد.              انتقالی شغلیمو گرفتم و  نامزد شدم و اینکه صاحب یه خونه ی عالی و شیک شدم.  

بسیار هم عالی

اول تحصیل 

بلافاصله بعد قبولی برو کاراموزی یا شغل در همین رابطه با حقوق پایین و شرایط آزاد که برات جنبه آموزشی داشته باشه

از نظر من روانشناسی بهتر از مشاوره است 

😁
گلم شما باید ایشون رو تو یکی از تاپیکات صدا بزنی و براشون کامنت بزاری. اینجا خب بقیه هم کامنت میزار ...

درست میگین😅

بسیار هم عالی اول تحصیل  بلافاصله بعد قبولی برو کاراموزی یا شغل در همین رابطه با حقوق پایین و ...

ممنون😍

میدونین چرا برام سوال شد؟

چون تو یکی از جوابا به کاربری گفته بودین قبل ارشد بره سراغ کار تا ببینه دوست داره ادامه بده که ارشدم بخونه یا نه

ممنون😍 میدونین چرا برام سوال شد؟ چون تو یکی از جوابا به کاربری گفته بودین قبل ارشد بره سراغ کار ت ...

شرایط  ایشون فرق داشت  

کار برای روانشناسی و مشاوره و علوم‌اجتماعی تازه از ارشد به بعد درآمدزا میشه

😁
2706