2733
2734
عنوان

به خواهر شوهرم بگم دخترش دوست ......

| مشاهده متن کامل بحث + 1346 بازدید | 95 پست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

وقتی به شما اعتماد کرده چرا بری به مادرش بگی؟؟؟؟

خودت مث یه مادر راهنماییش کن

منتظر اتفاقای خوبم.خداجونم مرسی😍آقایون درخواست دوستی ندن😒😒✋🏻✋🏻گول دعانویسایی ک اینجا معرفی میکنن رو نخورررید اینا کلاهبرداررررن خودم سرم کلاه رفته ک میگم اسم یکیشون شبنم سلطانی سنگ سفیدی  هست

وای این جا جواب آدم رو چه بد میدن😓

سعی کنید خودتون باهاش حرف بزنید. از اونجایی که بهتون اعتماد کرده، خوب نیست برید به مادرش بگید. البته بستگی به مادر هم داره. بعضی مادر ها به روی بچه شون نمیارن ولی بعضی ها هم خیلی تهاجمی رفتار میکنن. 

بوی وانیل... بوی گردن نوزاد🥰
2738

من اصلا به دخترای نوجوان رو نمیدم و اینقدر صمیمی نمیشم و کنجکاوی نمیکنم که از روابطشون بگن

چون یا باید رازداری کرد و بعدا چیزی بشه میگن میدونستی و نگفتی و مقصر میشیم

یا باید به اعتمادشون خیانت کرد و به والدینشون گفت که بازم میشیم آدم بده که پشت دخترشون صفحه گذاشتیم و آدم دهن‌لق که سری رو فاش کردیم

سری که درد نمیکنه دستمال نمیبندن

الان واقعا نمیدونم

به نظرم با دخترکت اتمام حجت کنید

بگید من تو این ماجرا کلا دخالت نمیکنم

فرض میکنم نشنیدم

جوری رفتار میکنم که نشنیدم

هرکاری کردی به من ربطی نداره و هیچوقت من رو قاطی ماجرا چه خیر چه شر نکن

متاسفانه هرچی رو که ممد نبود و ندید، ما هستیم و داریم با کیفیت ۱۰۸۰ می‌بینیم!!

نه تو الان بری به مامانش بگی دعواش میکنه این دختر باز از یه راه دیگه میره سراغ پسره

خودت باهاش صحبت کن و آگاهش کن پسرا این دوره چجوری هستن بگو دل نبنده واسه ازدواج

💚اللهم صلی علی محمد و آل محمد💚 به نیت خوشبختی و موفقیت برادرم انشالله حاجت روا بشید🧡
2706