2737
2734
عنوان

مگس نر هم دور سرم نمیچرخه.... آخه چرااااا؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1136 بازدید | 46 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بابا اصن یکی بیاد واسه دوستی. دیگه آدم به دوستی که سخت نمیگیره. البته دوستی ای که بار مسئولیتی برا آ ...

آخ دست گذاشتی رو یه نکته مهم مسئولیت

ولی بازم اعتباری نیست بالاخره جنس مخالفه مثل دوست هم جنس نمیشه

برای خانوم دکتر شدنم یه صلوات میفرستی منم دعا میکنم تا به چیزی که میخوای برسی😘....... شب یلدا به دنیا اومدم ولی اسمم حنانه شد😁زندگی صحنه ی یکتای هنرمندی ماست هرکسی نغمه ی خود خواند و از صحنه رود صحنه پیوسته به جاست خرّم آن نغمه که مردم بسپارند به یاد  
2731
برو سرکار٬نشد برو کتابخونه مسجد مهمونی شرکت تو مراسم ها مذهبی و ... 

عزیزم من دانشجوی پزشکی ام. به اندازه کافی آدم تو بیمارستان میبینم ولی اصلا انگار دیده نمیشم. حالا نمیگم مریض و همراهاشون اینا بیان پیشنهاد بدن چون اصلا فضا و امکانش نیس ولی خب اینهمه آدمِ دیگه!!! دکترا رزیدنتا پرستارا حتی. هعی

2738

میدونی به نظرم فقط توی اجتماع بودن کافی نیست

یه سری نمیدونم اخلاقیات باید آدم داشته باشه تا مردا بیان سمت طرف

من خودم با اینکه تیپم همیشه خوبه ولی گنده اخلاقم کسی جرئت نداره حرف زیاد باهم بزنه برا همین از این قضیه خیلی ضربه میخورم

ولی یه دوستی دارم انقدر با ناز و عشوه حرف میزنه خوشم میاد همه رو جذب میکنه😂

البته باید بدونی این ناز و عشوه برای کی و کجا به کار برو

اگرم مذهبی طرف هست باید جلسات مذهبی بیشتر شرکت کنی دیدم واقعا اطرافیانم از همین جلسه قرآن و دورهمی های زنانه خواستگارای خوبی دارن

خب مگس مزاحم دور سر آدم نچرخه بهتره که

الا دختر تو مادر داری یا نه  ♪♩  نشونی از برادر داری یا نه ♪♩  همون بوسی که دادی توی دالون ♪♩  نمیدونم به خاطر داری یا نه ♪♩  شب تاریک و مهتابم نیومد ♪♩ نشستم تا سحر خوابم نیومد  ♪♩ نشستم تا دم صبح قیومت  ♪♩ قیومت اومد و یارم نیومد  ♪♩ سه روزه رفتی و سی روزه حالا  ♪♩ زمستون رفته ای نوروزه حالا ♪♩ خودت گفتی سر هفته می یایم ♪♩ شماره کن ببین چند روزه حالا ♪♩ من از انگشتر دست تو بودم ♪♩ میون پنجه و شصت تو بودم ♪♩ اجل اومد که جونم را بگیره ♪♩ ندادم چون که پا بست تو بودم 
2706