2733
2739
عنوان

جواب مادرشوهرم و چی بدم

| مشاهده متن کامل بحث + 1016 بازدید | 58 پست
آخه کچل شدم انقدر حرص خوردم به خدا نصف موهام ریخته 

خدا لعنت کنه پدرو مادر هایی رو که پسرها شو نو مرد با نمیارند که وقتی با همسر شون رفتند رستوران غذا میل فرمودند خجالت بکشند که زن پول رو حساب کنه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یه سوالی؟ شما چرا با این روحیه که نمی تونید چیزی رو با کسی شریک بشید (با درست و غلط بودن فکر اصلا کا ...

غلط کردم عزیزم تو یه کلمه بهت بگم .غلط اضافی کردم .همه گفتن وضع مالیت خوبه دنبال پول نباش فقط پسر شیر‌پاک خورده . شوهرم سالم بود گفتم حقوقش جواب دو نفر و میده دیگه .حالا زندگی معمولی منم سر قبرم نمیبرم پول در آخر چیزی میخرم باهم لذت ببریم .اما اینا گوشت و مرغن

2728

منم شاغلم 

خیلی نپسندیدم حرفتون ک گفتید من چیزی و با کسی شریک نمیشم. من فکرمیکنم زندگی مشترکه باید باهم بسازیدش

من هرماه یه مبلغی و برای خرج‌خونه میزارم بیشتر روزها هم سرراه برای خونه خرید میکنم خریدهای عمده هم ماهانه با همسره ولی درکنار خریدها و خرجهایی ک میکنم ازش پول ماهیانه هم میگیرم نه ک فکرکنی زیاد نه کلا ۳۰۰ تومان اونم بهش همیشه میگم پول تو برکتش یه چیز دیمه است 

همسرم‌حتی نمیدونه حقوقم چقدره انتظاری هم نداره ازم ولی منم سهم خودم میدونم یه پولی تو زندگی خرج کنم

برای خودم پس انداز دارم ولی هرجا لازم باشه ب همسرم قرض میدم 

منم آن شیخ سیه روز که در آخر عمر      لای موهای تو گم کرد خداوندش را ...🥀🥀
غلط کردم عزیزم تو یه کلمه بهت بگم .غلط اضافی کردم .همه گفتن وضع مالیت خوبه دنبال پول نباش فقط پسر شی ...

خب جای عروسک خریدن و قسط الکی تراشیدن با همسرت شریکی ی کار راه بنداز هردو سود کنید

منم آن شیخ سیه روز که در آخر عمر      لای موهای تو گم کرد خداوندش را ...🥀🥀
بلخره دارن میبینن چه کار بیخودیه  نمیدونم والا

یعنی یه نفر خودش داره کار میکنه حق نداره یه جیزی که دوست داره بخره هر چند بیخود باشه ؟ مگه شوهر کرده که خانواده طرف بیان بهش خط مشی بدن و برای پولاش برنامه ریزی کنن که که مطابق میل اونا خرج کنه ؟ احترام هر کسی باید دست خودش باشه و بدونه نباید تو کاری که بهش مربوط نیست دخالت کنه . 

سعی کردند ما را دفن کنند ، غافل از آنکه ما بذر بودیم 🌾🌾🌾    شک ندارم روزی میرسه که بی پروا حرف میزنیم و تعلیق نمیشیم . 
2738

هیچیی نگو  فردا پیامو هی میکوبن تو سرت. زنگ بزنی باز یه چیزی.  ولی به نظرم پولاتو خرج کنی خودشون میچزن کافیه 

❤️دعا کنین خدا بهم یه نی نی ناز  و سالم بهم  بده 🙏🙏👶میشه یه صلوات مهمونم کنید 😍عاشقتم که هم جانی و هم جانانی 😘💜💙❤️💚برا دوستم @آناعشق هم  دعا کنید 
یعنی یه نفر خودش داره کار میکنه حق نداره یه جیزی که دوست داره بخره هر چند بیخود باشه ؟ مگه شوهر کرده ...

یه چیز با یه اتاق پر عروسک فرق داره

عزیزم من نطرمو گفتم فقط مخالفی دیگه چیکار کنم

ای پروردگارِ من، از آنچه بر سرم آمده، دلتنگ و بی‌طاقتم، و جانم از آن اندوه که نصیب من گردیده، آکنده است؛ و این در حالی است که تنها تو می‌توانی آن اندوه را از میان برداری و آنچه را بدان گرفتار آمده‌ام دور کنی. پس با من چنین کن، اگر چه شایسته‌ی آن نباشم، ای صاحب عرش بزرگ.
خب جای عروسک خریدن و قسط الکی تراشیدن با همسرت شریکی ی کار راه بنداز هردو سود کنید

چرا همش فکرسووود اصلا زندگی چیه پس مگه دستگاهیم ادم دل داره  همه چی  که پول نیس 

❤️دعا کنین خدا بهم یه نی نی ناز  و سالم بهم  بده 🙏🙏👶میشه یه صلوات مهمونم کنید 😍عاشقتم که هم جانی و هم جانانی 😘💜💙❤️💚برا دوستم @آناعشق هم  دعا کنید 
وای کاش نمیرفتی سرکار ک این توهماتو نزنی !والا ماهم سرکار میریم اینقد عقده ای نیسیم کمک زندگیمونم می ...

چهههه خبرته

تو خوشی زده زیر دلت دختر جون ،گرگ بودی بره گیر آوردی  ،خیلی ها مثل این بنده خدا جاشون عوض شده وگرفتارن از دست نانجیبی قوم شوهر 

منم شاغلم  خیلی نپسندیدم حرفتون ک گفتید من چیزی و با کسی شریک نمیشم. من فکرمیکنم زندگی مشترکه ...

عزیزم همسر من بی جنبه است . یعنی من شده یک ماه کمک کردم دیدم قسط پس انداز داره .یک بیمه عمر دارهرفت دومی و ثبت نام کرد .گفتم این چه کاریه؟؟؟ گفت لازم میشه .ببین بی جنبه ها .یعنی تو یه مسافرت بهش حال میدم خوب خرج میکنم جوری هوا برش میداره که جا به جا باید بزنی تو دهنش وگرنه نمیره سرکار حتی .آدم داریم تا آدم