2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
اول از اینکه دوره چندم باردار شدین؟بعدش اینکه موقع انتقال بیهوش میکنن؟ و از تخت مخصوص معاینه استفاده ...

من بار اول گرفت خداروشکر.

انتقال بیهوشی نداره.دردم نداره درحد معاینه

بله تختش تخت معاینه است

من بار اول گرفت خداروشکر. انتقال بیهوشی نداره.دردم نداره درحد معاینه بله تختش تخت معاینه است

خیلی باید پا باز بشه ؟ من تصادف کردم لگنم زیاد باز نمیشه بنظرتون مشکل پیدا میکنم

خدایا شکرت
خیلی باید پا باز بشه ؟ من تصادف کردم لگنم زیاد باز نمیشه بنظرتون مشکل پیدا میکنم

نه بابا معمولی نگران اونجاش نباش خودشون بلدن .مثل یه معاینه معمولیه.کمم باز بشه اونا بلدن انتقال بدن

نه بابا معمولی نگران اونجاش نباش خودشون بلدن .مثل یه معاینه معمولیه.کمم باز بشه اونا بلدن انتقال بدن

خدا برات نگه داره انشالله 

چند ماه باید استراحت داشت؟ راستی نمونه اسپرم چجوری میگرن اقایون هم میبرن اتاق عمل یا مثل ازمایش خودوشن باید بگیرن

خدایا شکرت

تجربه ام اینکه پریود شدم بهم کلی امپول دادن شکمی و دوتاش کپلی ک ۲۴ ساعت بعد بیهوش کامل شدم و تخمک کشی کردن ک تقریبا نیم ساعت بیهوش نبودم کسی درد نداشت فقط من درد داشتم ...ب من گفتن جنین شناس دوتا پنج روزه دیگه با شما تماس میگیره و درصورت تشکیل جنین سومین ماه پریودی برا انتقال بیا البته خیلی ها همون دوتا پنج روز بعد انتقال میدن ولی بدن من برا انتقال خوب نبود ک خداروشکر ۳ روز بعد جنین شناس زنگ زد و جنین برام تشکیل شد من و شوهرم رعتیم ک هزینه ی فریز جنین و بدیم مرکز سومین پریودی ام رفتم ک ۱۷ دی پریود شدم و ۳۰ دی انتقال جنین داشتم ی ازمایش بتا ۱۵ روز بعد و یکی دیگه ۱۷ روز بعد ک خداروشکر مثبت بود و ۲۷ بهمن هم رفتم سونو واژینال بارداری ک قلب بچه میزد خداروشکر تو دوتا بچه یگی گرفت ...از ۱۷ دی ک پریود شدم امپول شکمی داشتم  با قرص استرادیول و اسپرین ک تا هفته ی ۱۲ شکمی ادامه دادم دوباره از ۱۷ دی امپول پروژسترون داشتم با شیاف و دوفاستون ک تا هفته ۱۸ ادامه دادم و همه چی برام هفته ی ۱۸ قطع شد و مصرف داروم مثل باردرای دیگه شد البته بگم تو این هنگام قرص اهن ک از قبل بود تا ب الان مصرف میکنم و هر ماه نوع شو برام تغییر میدن ...من ای یو ای ناموفق داشتم ی بار ولی ای وی اف همون بار اول جواب گرفتم مرکز حضرت مریم ساری رفتم

2706