2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مثلا ما 10باشیم اونا 6یا7

اهان.ببین من خودم شخصا مسائل اقتصادی برام مهم نیس میگم آدم باید دلش خوش باشه تو زندگی میگم آدم با چیزای کوچیکم میتونه شاد بشه کلا آدم قانعی هستم. ولی شوهرم برعکس من میگه آدم باید پول داشته باشه ک فکرش آزاد باشه و بتونه خوش باشه

حالا تو باید ببینی خودت و طرف مقابلت چجور آدمایی هستین

gilda._.sweet@🍰🍪🍩🥐🍫 پیج اینستای خودمه عشقای نی نی سایتی.لطفا حمایتمون کنین و با شیرینی های خوشمزه مون کام خودتونو شیرین کنید😋🥰😊ارسال به تمام نقاط 💃 کشور درون شهری رایگان💥💖      
اهان.ببین من خودم شخصا مسائل اقتصادی برام مهم نیس میگم آدم باید دلش خوش باشه تو زندگی میگم آدم با چی ...

اگر مثل هم باشین جفتتون ک عالیه یا با کم میسازین و خوشین یا جفتتون تلاش میکنین و میرین بالا و ب خوشی میرسین.اما اگر برخلاف همه نظراتون باید یکی تون مثل اون یکی بشه

gilda._.sweet@🍰🍪🍩🥐🍫 پیج اینستای خودمه عشقای نی نی سایتی.لطفا حمایتمون کنین و با شیرینی های خوشمزه مون کام خودتونو شیرین کنید😋🥰😊ارسال به تمام نقاط 💃 کشور درون شهری رایگان💥💖      
2731
اهان.ببین من خودم شخصا مسائل اقتصادی برام مهم نیس میگم آدم باید دلش خوش باشه تو زندگی میگم آدم با چی ...

داداشم دقیقا تفکرش مث شوهرته 

ولی ن واقعا من ارامش زندگی مهمتره برام 

چون اینقد وعض خوب دیدم که دلشون خوش نیس

خوش بین الکی نیستم ولی میگم با دل خوش و ارامش راحتر میشه سختی تحمل کرد 

اگر مثل هم باشین جفتتون ک عالیه یا با کم میسازین و خوشین یا جفتتون تلاش میکنین و میرین بالا و ب خوشی ...

خودشم میگه دلم به حمایتات گرم و قرصه و تواین 5ماه که جدی شدیم برکت کارم زیاد شده 

و تو فکر درجا زدن نیست اصلا زرنگه

داداشم دقیقا تفکرش مث شوهرته  ولی ن واقعا من ارامش زندگی مهمتره برام  چون اینقد وعض خوب ...

منم همینو میگم.داداشتو کار نداشته باش دقیقا درمورد همین موضوع بانامزدت حرف بزن نظر اونو بپرس.الان من خودم انقدر اذیت میشم سر این مسئله ک خدا میدونه

خودشم میگه دلم به حمایتات گرم و قرصه و تواین 5ماه که جدی شدیم برکت کارم زیاد شده  و تو فکر درج ...

خب خداروشکر.میتونم بپرسم کارش چیه؟

2738

خودتم کار میکنی ن؟

ولی  کلا خواستگار کم شده من شاید ۲ساله نداشتم تاالان که ۳۱سابمه خیلی ناراحتم بچه ها احساس پیری ...

عزیزم چله سوره طه بگیر معجزه میکنه

دانا نبود انکه زنادان گله دارد
طراحی دکوراسیون داخلی و خارجی  بازسازی خونه هاست از صفر تا صد  ولی خوب شرکت میخاد ثبت کن ...

خب خوبه و اگر شرکت بزنه درآمدش چندین برابر میشه عالیه.انشاءالله

2706