2737
2734
عنوان

خانومایی دم بخت دقت کنید

3241 بازدید | 226 پست

روزی ک اومد خواسگتری من جواب رد دادم. گفتم برام مهمه خونه داشتن. با کسی که خونه نداره ازدواج نمیکنم. فرداش پدرش زنگ زد قسم خورد ک من تازه تو روستا خونه ساختم مهلت بده میفروشم فلان قدرم دارم و زمین میخرم براتون خودتون کم کم میسازید. اینقد التماس کرد. گذشت من گفتم میام تو همون خونه تا پول شما جمع و جور کنین. همسرم در حال مراحل استخدام بود. سه ماه بعد ازدواج ما رف سر کار و کارش مرکز استان بود. پدر من اونجا تازه خونه خریده بود. دو طبقه بود ولی پایین دست ادم غیر موجهی بود پدرم گف برید بالا اثاث نبرید ضروری ها رو ببرید. ک شش ماه دیگه پایینی ها میرن اونوق یهو برید پایین. حالا از اون روز دیگه ماجرا شد. هروز مادر شوهرم زنگ میزد شوهرم ک ما خونمون داغونه. زلزله میاد و ال و بل وسایلتو ببر ما بریم تو خونه شما. 

من تا هنوز ناراحتم چون قولش رو ک عمل نکرد و روستا رفتن تو شان من نبود و رفتم و اینجوری جوابمو داد .من به همسرم گفتم پدرت یه ادم دروغگو هس و من طلاق میخوام و گفتم تو رو هم دیگه اعتماد ندارم. خطم خاموش کردم رفتم خونه بابام. شوهرم اینقد التماس کرد ک نگو

به بابام گفتم من دیگه این مردو نمیخوام جریانو گفتم گف خونه روستا ب چ درد میخوره بخوره تو سرش زندگیتو کن شاد باش

گفتم اینکه اون روستا در شان من نبود رفتم همه جا هم گفتن خونه برا پسرشونه حالا بیرونم کنن دیگه تحمل ندارم. 

مجبور شدم گفتم شوهرم بهم فحاشی کرده چون خط, قرمز پدرمه. بعد بابام گف باشه تا بچه نداری جدا شو 

خلاصه شوهرم اومد التماس بابام باهاش بحث کرد یه سیلی بش زد خلاصه بعد ک رف بابام اومد گف کلی داد بیداد کردم و...  ولی اون سر بلند نکرد جواب منو بده من در تعجبم چطور میگی فحاشی کرده همچی ادمی منم خودمو لو دادم. 

خواستگاری وجود نداره خیالت راحت

کارخوبه خدادرست کنه سلطان محمود خر کیه ..بِحَقِّ یس وَ الْقُرآنِ الْکَرِیمِ وَ بِحَقِّ طه وَ الْقُرآنِ الْعَظِیمِ یا مَنْ یَقْدِرُ عَلَی حَوائِجِ السّائِلِینَ یا مَنْ یَعْلَمُ ما فِی الضَّمِیرَ یا مُنَفِّسَ عَنِ الُمَکُرُوبِینَ یا مُفَرِّجَ عَنِ الْمَغْمُوْمِینَ یا راحِمَ الشَّیْخِ الْکَبیرِ یا رازِقَ الطِّفْلِ الصَّغِیرِ، یا مَنْ لا یَحْتاجُ اِلَی التَّفْسِیرِ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ وَ افْعَلْ بِی کَذا وَ کَذا به جای«و افعل بی کذا و کذا» حاجات خود را ذکر کنی/برخاتم انبیا محمد صلوات💖💖💖💖💖 يا مَنْ اِذا تَضايَقَتِ اْلاُمُورُ فَتَحَ لَنا باباً لَمْ تَذْهَبْ اِلَيْهِ اْلاَوْهامُ، فَصَلِّ عَلي مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَافْتَحْ لِاُمُوريَ الْمُتَضايَقَةِ باباً لَمْ يُذْهَبْ اِلَيْهِ وَهْمٌ، يا اَرْحَمَ الرَّاحِمينَ.

بعد وسایلامونو برداشتیم بردیم مرکز استان و بابام به همسرم گف حواست باشه پدرت ماشینشو بهت قرض, نمیده. خونه هم ازت دریغ کرد ولی خونه ماشین ک چرکه من دخترم ک وجودمه و همه زندگیمه میسپرم دستت بهش اوه نمیگی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738
شما که نمیخواستی روستا زندگی کنی نباید یه شوهر روستایی انتخاب میکردی  از اول میگفتی نمیخوام&nb ...

خوب اون از اول قسم دروغ نمیخورد ک ال میکنم و بل میکنم. منکه از اول گفتم نمیخوام

2706