2726
عنوان

بچم تازه بیست روزش شده،عصبی شدم زدمش😭😭دارم از غصه دق میکنم

| مشاهده متن کامل بحث + 2952 بازدید | 117 پست

سخته اما خیلی تمرین کن و بزار از هر دو سینه بخوره.ناراحت نباش شیر خشک کامل سیرش میکنه بعضی مادرا شیرشون بهرش کمه .

تاپیک نور، اینجاست💎💎       نــــــــور انتخاب نمی کند، می تابد به ذره ذره ی زندگی و بر هر چه در مسیر دارد روشنی می بخشد نور باش و ذات خویش را زیست کن…زندگیتون پر از نور الهی✨خدایا من خواهان بهترین تقدیری هستم که برای من و عزیزانم و دوستانم رقم زده ای🙏✨                                                                            زندگی برگ بودن در مسیر باد نیست امتحان ریشه است ریشه هم هرگز اسیر باد نیست زندگی چون پیچک است انتهایش می رسد پیش خدا

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

الهی عزیزم خیلی خسته هستی درسته‌...ببین دلدرد نیست؟ بعد اینکخ شیر دادی؛ شیریتو بدوش ده دقیقه از اون یکی سینه ام....با قاشق بده بهش تا کامل سیر شه 😍 درکت میکنم مادر بودن سخته.خیلی ها تو شرایط روحی شما قرار میگیزن

الان دارم تصورش میکنم دلم براش ضعف میره کاشکی تو بغل من بود البته من خودم دوتا بچه دارم اون بچه الان تنها پناهش شمایی هیچ دفاعی نمیتونه از خودش بکن 

به کسایی که پشت سرت حرف میزنن بی اعتناباش اونا متعلق به همونجان پشت سر🙂
2728
اره خودمم حس میکنم درگیر افسردگی شدم وگرنه شاید باورتون نشه ک پسر من اصلااااا گریه نمیکنه یا اذیت نم ...

من کاملا درکت میکنم اما نزار حرف روت تاثیر بزاره که روند تربیتی هم تاثیر میزارن باید برای بچه ات کفش اهنی با سپر اهنی داشته باشی اینقدر فضول هست

حرف اطرافیان خصوصا مادرشوهرم اینا خیلی داره اذیتم میکنه ک میگن خودت تنبلی و اینا حوصله شیردادن نداری ...

عزیزم شیر که میخوره از همون سینه ده دقیقه بدوش اون شیر به شدت سیر کننده است...ول کن زرای بقیه رو

حرف اطرافیان خصوصا مادرشوهرم اینا خیلی داره اذیتم میکنه ک میگن خودت تنبلی و اینا حوصله شیردادن نداری ...

مادرشوت غلط کرد.من سر دخترم خودش سینه نگرفت هررررررکاری کردم اونام هی ور ور میکردن آخر سرم گفتم اصلن دوست دارم شیرخشک بدم به کسی ربطی نداره.از زندگییت و بچه ت لدت ببر اینام میگدره بچه ت بزرگ میشه.اینکه داد زدی برا هر کدوممون پیش اومده 

خوب شیر خشک بخوره جی میشه مگه؟چرا بعضی از مادرا نسبا بع شیر خشک گارد دارن من نمیفهمم؟شیره دیگه اونم.کمکیه!ببخشید ولی اگه میخوای از همین الان انقدر به حرف دیگران اهمیت بدی بهتره بری بمیری!رک بهت گفتم.شنا مادر اون بچه هستی شما براش تصمیم میگیری نه مادر شوهرت!اون بچه های خودش اونجور که به صلاح خودش بوذ بزرگ کرده.نمیشه که به بچه بزور شیر مادر داد یا گشنه نگهش داشت!از الان حرفش برات مهم باشه بچتو طبق معیارهای اون بزرگ کنی تا کی؟!نه تنها مادرشوهرت هیچکس نباید روت تاثیر بزاره.از تجربیاتشون استفاده کن اما هرگز کاری نکن بخاطر حرف کسی بچت آسیب ببینه شما مادری سفت و محکم وایسا بگو نیازه شیر خشک بخوره

عزیزم بچه ۲۰ روزه هرکار شما کنی متوجه نمیشه، داد بزنی فریاد کنی ،فقط خودت عصبی تر میکنی، گناه دیگران پای اون طفل معصوم ننویس، ضمنا یه دکتر برو عشقم اینا فشار زایمان و فشار تغییر تحولات بعد زایمان  و نظرات کارشناسی اطرافیان نا خرد، شاید خدایی ناکرده افسردگی زایمان هم گرفته باشی 

ناراحت نباش. صبوری کن. یه چیزایی دست خود ادم نیست. مثل عصبانیت و اضطراب همین الانت. تازه زایمان کردی درست میشه ان شاءالله. من تازه باردار شدم اونقدر عصبی میشم که حد نداره. دکتر هم گفت طبیعیه. به خاطر عدم تعادل هورمون هاست. فقط باید کنترلش کنی. برای ارامشت از همون هدیه قشنگی خدا بهت داده کمک بگیر. از خدا بخواه که بهت صبر بده. و اینکه یا رازق الطفل الصغیر...  از خدا بخواه که بچه ات شیرتو بیشتر بخوره. به خدا گاهی باید یه دعای ساده کرد. 

ان شاءالله هم بچه ات چیزیش نمیشه. اینجا درداتو نگو. هر کسی برداشت خودشو میکنه. از زدن تو یه چیزی برداشت میکنن و میگن و خودت بیشتر ناراحت میشی. تنها حامی ما خداست.... همیشه به خودش پناه ببر. خودش شرایط رو جور میکنه. 

خدای خوبم سلام. میشه بغلم کنی? خیلی دلم گرفته. از تلاشهای بی ثمر از امیدهایی که به ناامیدی ختم میشه... چقدر تلاش کردم هر بار از خود خودت خواستم کمکم کنی با بچه ام برم کربلا... نشد من با عروسکش رفتم... به نیابت از بچه هایی که نمیدونم کی لایق داشتنشون میشم عمودهای نجف تا کربلا را رفتم... خدایا هر شب با اسباب بازی که تو حرم آقا قمر بنی هاشم بهم دادی میخوابم... خدایا من می ترسم خیلی می ترسم بغلم کن تنهام خیلی نذر کردم اما من ناامید نمیشم من از خاندان کرم ناامید نمیشم من از معدن الرساله ناامید نمیشم ازشون میخوام شفیعم نزد تو باشن... خدایا کمکم کن ناامیدی رو از همه منتظرا بگیر.جز تو کی رو دارم مگه... تو خوب خدایی هستی. خدایی که انما امره اذا اراد شیئا ان یقول له کن فیکون. پس شاکر تو میمانم.در مورد چنین خدایی باید گفت فسبحان الذی بیده ملکوت کل شیء و الیه ترجعون. من از درگاه تو ناامید نمیشوم و گمان ندارم که بر من رحم نکنی:ما هکذا الظن بک...**خدایا هزاران هزارن... هزاران بار ازت ممنونم که دلمو شاد کردی 

پسر منم دو ماهشه. سینه ی منو نگرفت شیر خشک میخوره خیلی هم خوبه. مشکلی هم ندارم. شده ۴۸ ساعتم بیدار موندم. خسته شدم نخوابیدم . ولی این بچه ها معجزه ی خدان. خونسردی خودتو حفظ کن. من تو کل ۲۴ ساعت ۱ ساعت میخوابم

هر چی آرزوی خوبه مال تو❤

ببخشیدا

خیلی بیخود کردی داد زدی سر بچه کتکش زدی

اگه قراره از الان زندگی رو واسه بچت جهنم کنی بخاطر حرف بقیه. بزن بکشش راحتش کن

لطفا کسی منو ریپلای نکنه 

اگه دیگه نه لایک کردم نه ریپلای بدون کامنتت رو نخوندم 😉
2706