2733
2734
عنوان

بچم تازه بیست روزش شده،عصبی شدم زدمش😭😭دارم از غصه دق میکنم

| مشاهده متن کامل بحث + 2952 بازدید | 117 پست

خب شیر خشک بده بذار سیر شه حتما که نباید شیر مادر بدی منم شیرم کم بود و فقط هم یه سینه رو میگرفت همش گشنه اش بود گریه میکردشیرخشکی شد اصلا هم ناراحت نیستم

‏ناعادلانه بودن دنیا اونجا خیلی به چشم میاد که ما مجبوریم همینجوری پله های ترقی رو طی بکنیم تا تازه برسیم به پله ای که بعضیا اونجا به دنیا اومده بودن.....‏جبر جغرافیایی خیلی موضوع عجیبیه,تو برای یه موضوعی که دست خودت نبوده تاوانی رو میدی که اصلاً حقت نیست......

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خب شیر خشک بده بذار سیر شه حتما که نباید شیر مادر بدی منم شیرم کم بود و فقط هم یه سینه رو میگرفت همش ...

حرف اطرافیان خصوصا مادرشوهرم اینا خیلی داره اذیتم میکنه ک میگن خودت تنبلی و اینا حوصله شیردادن نداری الکی میگی سیر نمیشه یا نمیگیره..

خیلی تحت فشارم میذارن..

منم امروز چن بار سر بچه داد زدم..

درسته کار خوبی نکردی اما بدون ممکنه دچار افسردگی بعد زایمان شده باشی از کسانی که با حرفهای صدمن یه غازشون می خواهن شخصیتت خرد کنند که تو بلد نیستی شیر بدی شیر خشک چیه وهزار حرف دیگه دوری کن

برای شیر خودت تا می تونی سوپ جو بخور قطره شیرافزار بخور  فواصل شیردهی طولانی نکن بچه هر چه بیشتر مک بزنه شیر بهتره راه می افته شبها زیاد بهش بده چون تقویت ذهن وهوشش هست

2728

الهیی قربونش برم تروخدا صبرتو زیاد کن شما دیگه مادر شدی از این اعصاب خوردیا زیاد میبینی 

به کسایی که پشت سرت حرف میزنن بی اعتناباش اونا متعلق به همونجان پشت سر🙂
2738

عزیزم معلوم حسابی روت فشار، هم فشار دوران بارداری زایمان و حالا هم بچه داری،  عیبی نداره خودت اذیت نکن، یکم به خودت و اون بچه آرامش بده، پیش خودت فکر کن اون بچه محتاج ترین آدم و تمام کس و کارش شمایی، بهش شیرخشک بده خودت اذیت نکن، من به دخترم از اول شیرخشک دادم 

حرف اطرافیان خصوصا مادرشوهرم اینا خیلی داره اذیتم میکنه ک میگن خودت تنبلی و اینا حوصله شیردادن نداری ...

زمانی به بچه شیرخشک بده که بچه در حال خوابه چون تو هوشیاری دیگه ممکنه سینه ات نگیره از سرشیشه شبیه سینه مادر استفاده کن خودت درگیر بی مغزی یه عده نکن

به خووت برس از لحاظ غذایی کم نزار

درسته کار خوبی نکردی اما بدون ممکنه دچار افسردگی بعد زایمان شده باشی از کسانی که با حرفهای صدمن یه غ ...

اره خودمم حس میکنم درگیر افسردگی شدم وگرنه شاید باورتون نشه ک پسر من اصلااااا گریه نمیکنه یا اذیت نمیکنه..

بیشتر ب خاطر شیر نخوردنش و ترس از شیرخشکی شدنش ناراحتم و‌حرفای بقیه

2706