2726
نورا جان شاید اسی مجبور بود ک این کارو کنه برای حفظ ابروش توئم بگذر عزیزم نه شما کسی رو میشناسی ن ...

عههه

اسی مجبور بود فحش ناموسی بده؟

برای حفظ آبروش مجبور بود به ماها فحش بده؟

چرا ازش طرفداری میکنی؟

تا نیم ساعت پیش همه رو مستفیذ کرد ،

چرا نگفت برام گزارش بزنید؟

عههه اسی مجبور بود فحش ناموسی بده؟ برای حفظ آبروش مجبور بود به ماها فحش بده؟ چرا ازش طرفداری میکن ...

عزیزم شما ببخشی یا نبخشی ب من چیزی نمیرسه

اون لذتی ک بخشش داره کینه نداره

خدا همه چیزو میبینه ببخش اگر دخالت کردم تو عقایدت

💛میشه یه صلوات مهمونم کنید برای حاجت دلم💛           

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم شما ببخشی یا نبخشی ب من چیزی نمیرسه اون لذتی ک بخشش داره کینه نداره خدا همه چیزو میبینه ببخش ...

اتفاقا اینجور آدما باید چوب کاراشونو بخورن تا آدم شن

من میبخشم ،ولی نه اینارو

اونی ک آدم باشه

حتی تاپیک نزد عذرخواهی کنه

خیلی پررو یه تاپیک زد درباره تعبیر خواب

واقعا موندم چجوری روش میشه حرف میزنه

2728
من بی ادب نیستم واقعا

خیلی باشعوری میدونم

دقت کردین همیشه اون ادمایی که خیلی بدن شعور ندارن به راحتی دل میشکنن زندگی مردمو خراب میکنن همیشه برندن وبرعکس اونایی که سعی کردن تو زندگی این کارارو نکنن زندگیشون جهنم شده واقعا چرا .....اونوقت میگن خدا عادله اخه چرا.   این دیگه چجور عدالتیه؟.
گفتم که ببخشیدمجبورشدم

فک کردی با یه ببخشید حل میشه

دقت کردین همیشه اون ادمایی که خیلی بدن شعور ندارن به راحتی دل میشکنن زندگی مردمو خراب میکنن همیشه برندن وبرعکس اونایی که سعی کردن تو زندگی این کارارو نکنن زندگیشون جهنم شده واقعا چرا .....اونوقت میگن خدا عادله اخه چرا.   این دیگه چجور عدالتیه؟.
چطور روت میشه بگی خدا؟ میخوای تک تک فحشایی ک بهم دادی رو تکرار کنم؟ مطمئن باش چوبشو میخوری

خیلی بیشعوره خوبه منم بیام کلی فوش بدم بعد هم بگم ببخشید

نمیدونستی گزارش هس؟ پ چطور تو اون تاپیک اولی ک فحش دادی،اومدی فحش دادی ب اونایی ک گزارش زدن برات پ ...

دروغم میگه بیشعور

اتفاقا اینجور آدما باید چوب کاراشونو بخورن تا آدم شن من میبخشم ،ولی نه اینارو اونی ک آدم باشه حتی ...

من کاربری قبلیمو سر یه حرف معمولی باختم اونمپبهدخاطر خجالتی که کشیده بودم ولی اعتراف میکنم فش ندادم منتها رومپنشد با همون کاربری بیام سایت

چه مودب شدی😂

خیلی۱۸۰درجه چرخیده

من کاربری قبلیمو سر یه حرف معمولی باختم اونمپبهدخاطر خجالتی که کشیده بودم ولی اعتراف میکنم فش ندادم ...

وجدان داشتی عزیزم چیزی که خیلی کم شده 

به کسایی که پشت سرت حرف میزنن بی اعتناباش اونا متعلق به همونجان پشت سر🙂
2706