2726
عنوان

دیروز سزارین کردم با دو بچه کوچیک

689 بازدید | 18 پست

خیلی گیجم پسرم ۲سالشه بشدت وابسته هست بهم نمیتونم نزدیک خواهرش که تازه دنیا اومده بشم همش بغل میخواد و میگه رو پا بزارم تکونم بده منم با شکم پاره تکونش میدم دهنش کامل آفت زده نمی‌دونم چی بدنش خودم خیلی درد دارم جای عملم درد داره

یه چیزی  بگید افت دهنش خوب بشه

ماست .. رب انار

در گاوبازی؛ جایزه نفر اول به کسی تعلق می گیرد که نسبت به حملات گاو بهترین جا خالی را داده باشد!  نه به کسی که با گاو درگیر می شود ... در زندگی هم اگر گاوی به سمت شما می آید کنار بکشید...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نيستات بده

یه‌جوری‌میگیدمن‌برا‌خودم‌احترام‌قائلم‌انگار ما‌به‌خودمون‌فحش‌ناموس‌میدیمَ😐دشمنم‌باش،ولی‌ادا‌یه‌دوستارو‌در‌نيار"🙏🏻سعی‌کن‌واسه‌خوب‌دیده‌شدن‌روی‌خودت‌کار‌کنی‌نه‌‌عکسات🤣هیچی‌موندِگار‌نیس‌حتی‌روحِت‌برای‌جِسمت‼️رفتن‌بعضی‌آدما‌مهم‌نیس؛مهم‌اینه‌بعد‌اونا‌دیگه‌ازکسی‌خوشت‌نمیاد
2728

مبارکه عزیزم اما مراقب بخیت باش ک باز نشه .. دراز بکش نوازشش کن دوتا شونو کنار هم بزار .. بزار حسودی نکنه

در گاوبازی؛ جایزه نفر اول به کسی تعلق می گیرد که نسبت به حملات گاو بهترین جا خالی را داده باشد!  نه به کسی که با گاو درگیر می شود ... در زندگی هم اگر گاوی به سمت شما می آید کنار بکشید...

عزیززززم...پس بلاخره زایمان کردی...انشالله به سلامتی...وای نگوتوروخدامن همونم که گفتم دخترم سه سالشه وتایک ماه ونیم دیگه سزارین دارم....مگه هیچ کس کمک نداری...اصلااین کارونکن بگوشوهرت انجام بده واست بده

قدم تا،ه رسیده مبارک

عزیزم نیستاتین از داروخانه بخر هرروز بده خوب میشه

اینکه سگ نجسه به معنی این نیست که موجود بدیه.خون ما هم نجسه همونی که تو رگهامونه و اگه یذره کم بشه مریض میشیم.پس انقدر با گفتن اینکه سگ حیوون به این خوبی از آدما خیلی بهتره نخواید اثبات کنید سگ نجس نیست.خدایی که اونو آفرید خودش میدونست موش دزده ولی سگ پاسبان.خودشم میدونست خون مایه حیاته و مثلا اشک نبودنش خیلی هم  مهم نیست. اینکه چیزی نجسه دلیل بد بودنش نیست.خالق ما که ما و سگ و خون و اشک و همه چیزای دیگه رو بوجود آورده گفته برای سلامتی روح و جسم ما خوب نیست اگر دست یا بدنمون با سگ یا خونمون برخورد کرد قبل ازینکه اون قسمت رو بشوریم نماز بخونیم یا غذا بخوریم.همین🙏😘 اینکه اخلاق بعضی آدما بدتر از سگه همه میدونیم.بعضیا به تنهایی یه باغ وحشن😀😒
عزیززززم...پس بلاخره زایمان کردی...انشالله به سلامتی...وای نگوتوروخدامن همونم که گفتم دخترم سه سالشه ...

هیچکس ندارم مادرم به بچه شیر خشک میده منم با حسرت نگاش میکنم نمیتونم نزدیکش شم

هیچکس ندارم مادرم به بچه شیر خشک میده منم با حسرت نگاش میکنم نمیتونم نزدیکش شم

عزیزم😯😯کاش شیرخودت که آغوزه الان بهش میدادی خیلی براش مفیده...وقتهایی که پسرت خوابه حداقل شیرخودتوبده...یعنی کلامیخای شیرخشکیش کنی

عزیزم😯😯کاش شیرخودت که آغوزه الان بهش میدادی خیلی براش مفیده...وقتهایی که پسرت خوابه حداقل شیرخودتو ...

شیر ندارم هیچی اگرم بخوام سینه خالی بزارم دهنش کیک نمیزنه پسرم میزنش اگر رو پام بزارمش

شیر ندارم هیچی اگرم بخوام سینه خالی بزارم دهنش کیک نمیزنه پسرم میزنش اگر رو پام بزارمش

عزیزم انشالله کم کم عادت میکنه😣راستی یه سوال چندساعت بعدعمل مرخصت کردن؟؟؟نگران اینم که اگه بخوام شب بیمارستلن بمونم دخترم پیش کی خوابش ببره😣

عزیززززم...پس بلاخره زایمان کردی...انشالله به سلامتی...وای نگوتوروخدامن همونم که گفتم دخترم سه سالشه ...

منم دخترم ۱۷ ماهش دو سالش بشه خواهرش بدنیا میاد، پر از استرس و نگرانی و ترس ام، خدا به دادم برسه🥺🥺🥺🥺🥺

2706